Жінці насправді не потрібні шлюб і відносини

Існує міф, що сімейні узи потрібні більше жінці. Саме тому вона повинна створювати домашній затишок, але своєю чергою чоловік всього лише погоджується на сім’ю і шлюб.

Це не так. 

Жінці потрібна самореалізація

Сенс в тому, що жінці потрібно реалізувати себе. Але оскільки ще 50 років тому, людство не давало жінкам повноцінно розвиватися в суспільстві, їй залишалося тільки вибирати сім’ю.

Зараз світ змінюється, і більшість жінок не готові йти з роботи, просто через чоловіче бажання.

Жінці потрібні діти

Жінка хоче бути мамою і мати дітей. Але зараз для цього зовсім необов’язково створювати сім’ю.

Відсутність чоловіка і наявність дитини іноді набагато полегшує життя. Оскільки багато чоловіків не хочуть усвідомлювати, що сім’я – це праця двох, а не готель, де «все включено» в якому можна спокійно сидіти на дивані, а жінка в вигляді прислуги бігає навколо.

Жінці потрібні гроші

Наші бабусі часто жили з чоловіками, тому, що їм потрібно було за щось жити. Адже, повноцінно працювати міг тільки чоловік.

Пошепки

Сьогодні жінки в змозі заробляти самостійно. Або націлені на це. Через це питання грошей закривається, як основа відносин.

Однак, є неймовірно багаті чоловіки, заради яких жінки готові на багато що. Але, якщо відверто, таких чоловіків перерахувати на пальцях.

Жінці потрібна любов

Поза жодними сумнівами, жінці потрібно відчувати любов, турботу і ніжність. Також як і чоловікові. Однак для цього нема потреби заводити сім’ю.

Психолог Кріс Норман переконаний, що сьогодні жінка набагато менше готова закривати очі на погане ставлення до себе, прощати зради та терпіти інші речі, які раніше називали «мудрістю». Жінки хочуть любові, а не просто особу чоловічої статі поруч для того, щоб соціум вважав, що у неї все добре.

Жінка в наші дні не потребує відносин і сім’ї в тому вигляді, до якого ми звикли. Жінка потребує хорошого партнера, друга і пристрасного коханця. Ці всі речі, трохи відрізняються від того, коли відносини й шлюб будуються навколо прибирання будинку і на кухонному столі.

Жінки мають потребу в партнері, який також націлений вкладати зусилля в стосунки, і для якого сімейні узи – це щось духовне і цінне, а не просто простір з обслуговуючим персоналом. Сім’я в її старому вигляді жінці більше не потрібна, – переконаний Кріс Норман.

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector