Жінці не потрібен ідеальний чоловік. Їй потрібен чоловік, з яким добре

Про ознаки та характеристики ідеального чоловіка ми з вами говорили вже неодноразово й знаєте, ця тема вже трішки набридла. Часом виникає відчуття, що нам ці думки нав’язують. От чоловік повинен бути успішним, впевненим у собі, веселим, мати власну думку та прислухатися до вашої. Таких списків можна знайти безліч, але чи потрібні вони у реальному житті?

Погодьтеся, дівчата одразу розуміють подобається їй чоловік, чи ні. Насправді, для цього нам знадобиться не більше 5 хвилин. Звичайно, продовживши спілкування можна пізнати людину краще, але хіба це вже грає роль, коли між вами зародилася симпатія?

Повернемося до психології та згадаємо всім відомого Зигмунда Фрейда. Він казав, що у своєму житті ми зустрічаємо тих, хто вже існує в нашій підсвідомості. Якщо спільних рис з нашим підсвідомим ідеалом багато – людина нам подобається і це не змінить навіть те, що в цей же момент вам у коханні може зізнаватися сам Бред Пітт. 

Пошепки

Зізнайтеся, коли ви знайомитеся з чоловіком, то список ідеального партнера кудись зникає й ви геть про нього забуваєте. Тоді для чого він взагалі? Насправді, для того, аби побудувати гармонійні стосунки вам просто потрібно відчувати поряд зі своїм чоловіком захищеність, повністю йому довіряти та не боятися ділитися найпотаємнішим. 

Ідеальний чоловік – це той, хто буде з вами на одній хвилі, той хто буде розуміти вас та підтримувати. Немає єдиного ідеалу. У кожного з нас він свій – унікальний. Обирайте справжнього чоловіка, який має до вас щирі почуття й тоді ви станете найщасливішою жінкою на світі. 

Ви вже знайшли свій ідеал?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector