Жінці не потрібен ідеальний чоловік. Їй потрібен чоловік, з яким добре

Припиніть шукати ідеал, який буде підходити вам за усіма пунктами — таких просто не існує, або ж вони видають себе за того, кого ви хочете бачити біля себе.

Не шукайте в мережі ознаки ідеального чоловіка, партнера та припиніть читати гороскопи. Всі вони описують героя романтичних романів, який прийде до вас на білому коні і забере в неймовірну казку. Але життя — це не казка, тому я хочу вам розповісти про те, яким насправді є хороший чоловік.

Спершу ви маєте зрозуміти, що всі ми різні, комусь потрібно турботливого та ніжного, хтось в стосунках шукає пристрасть та запал, а інша жінка бажає відчувати стабільність та комфорт.

І кожен знаходить собі того чоловіка, який задовільняє внутрішні прагнення. Як часто буває таке, що жінки  шукають собі чоловіків, яких вони собі придумали в голові, а коли знаходяться поруч з ними, то розуміють, що відчувають дискомфорт, не має душевного зв’язку, хоча за всім параметрами це справжній ідеал. Не дотримуйтеся стереотипів, ідіть на поклик серця, а не того, що нав’язує вам суспільство.

Зізнайтеся, коли ви знайомитеся з чоловіком, то список ідеального партнера кудись зникає й ви геть про нього забуваєте. Тоді для чого він взагалі? Насправді для того, аби побудувати гармонійні стосунки вам просто потрібно відчувати поряд зі своїм чоловіком захищеність, повністю йому довіряти та не боятися ділитися найпотаємнішим.

Ідеальний чоловік — це той, хто буде з вами на одній хвилі, той хто буде розуміти вас та підтримувати. Попри різні вподобання та смаки, усі жінки мріють про надійне чоловіче плече, яке зможе захистити від зовнішніх проблем та негараздів.

Тому не бійтеся кохати та бути коханими, відкривайте своє серце щирим та добрим чоловікам і вони продемонструють вам, що таке бути щасливим в стосунках.

Чи вдалося вам знайти чоловіка, з яким вам максимально комфортно?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: