Жінці не потрібен ідеальний чоловік. Їй потрібен чоловік, з яким добре

Роздуми на тему “ідеального чоловіка” не перестають втрачати своєї актуальності. Написано багато статтей і створено сотні дискусій, в яких обговорюються якості цього героя казкових романів. Можливо, досить? 

Дійсно, жіночі очікування, мрії, вимоги й фантазії просто набридли. А ці списки з пунктами та обов’язками? Чоловік повинен бути “таким” і робите “таке”…

Для себе я дійшла висновку, що загальна картина у всіх однакова. Досконалим чоловіком є успішна, вихована та впевнена в собі людина. У нього повинні бути захоплення й хобі, цілі й плани. Йому байдуже на думку оточуючих і його самооцінка не залежить від чужого схвалення.

Справжній чоловік має свої принципи, яких старанно дотримується. Він не обирає між жінкою чи матір’ю і не розчиняється в жодній з них. Йому не соромно відверто говорити про свої переживання й відчуття, адже йому вистачає мужності бути чесним з собою та оточуючими.

Проте не можна усіх прирівнювати до одного стандарту. Люди закохуються не в картинку, а в збірний образ, який відкладений далеко в підсвідомості. Якщо партнер відповідає нашим ідеалам, то з’являються почуття симпатії. Інколи достатньо невеликого діалогу й обміну поглядами, щоб зрозуміти, чи підходить тобі ця людина, чи ні. Навіть якщо поруч буде переможець Всесвітніх конкурсів краси, вашу увагу все одно приверне той, з ким відбувся конект на підсвідомому рівні. 

Пошепки

Жінкам потрібен чоловік, який ладен зрозуміти їх і прийняти такими, як вони є.

Жінкам потрібен чоловік, який може розділити їхні інтереси й погляди на життя.

Жінкам потрібен чоловік, у якого є внутрішня сила, яка поєднується з ніжною душею.

Висновок один: цінуються не ідеальні чоловіки, а справжні. Ті, з якими добре. 

Чи є у вас образ “ідеального чоловіка”? Який він?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector