Жити з жінкою – це не для кожного! Найкращий текст чоловіка, який я читала

Ох, як  це важко і прекрасно водночас жити з коханою жінкою!

Насправді жити з жінкою – це не просто поверхневі речі, як займатися коханням, їсти їжу, яку вона приготувала для вас чи робити спільні фото на відпочинку.  

Жити з жінкою дуже цікаво, але в тому випадку, якщо ви вмієте слухати. І не просто слухати, а чути історії про все на світі й вміти підтримувати розмову. За один вечір вона розповість про свій похід до стоматолога, про нові туфлі у співробітниці, як погано тхнуло  в маршрутці дорогою додому, про те, що у неї заламалися підбори, але вона ще ішла в магазин, щоб купити продукти, що карантин їй вже остогид, адже вона так хоче поїхати на море, а ще продемонструє вам останню фотосесію відомої зірки…

Це потрібно слухати і краще не перебивати, адже під час запальної розмови її очі горять таким бажанням і пристрастю до життя, що навіть банальні речі словами жінки стають такими цікавими та незвичними. Саме в цих розмовах і є все життя, але просто ми чоловіки так рідко звертаємо на це увагу. Потрібно вміти розділяти цікавість жінки до таких речей, адже ми також хочемо, щоб нас вислухали, поцікавилися, як у нас справи. Потрібно поважати вибір своєї жінки, її інтереси.

Жити з жінкою, це не просто дивитися з нею фільм, а розуміти, що вона відчуває в цей момент. Поруч з жінкою так легко і складно водночас, адже потрібно вміти читати її думки, бути уважним до її клопотів та бажань. Для чоловіка насправді не так легко запам’ятати  розмір білизни, улюблений колір, довжину спідниці. Але хто сказав, що жити з жінкою – це просто. Ще потрібно знати, які туфлі краще придбати цього разу, щоб вона нарешті одягла те дороге плаття, яке ви їй купили ще два роки тому. А все тому, що зірки на небі не так світять, або ж їй сережки не пасували до тканини. Жінки завжди помічають всі деталі.

Жити з жінкою – це вміти приготувати їсти, коли в неї немає настрою. Зібрати дітей в школу, якщо сьогодні у неї не найкращі дні в календарі. В ці дні взагалі краще робити все вчасно і правильно. Жити з жінкою – це знати, що таке делікатність, адже поруч з чоловіком вона має відчувати себе впевнено та захищено. Це не завдавати їй болю, адже лише у чоловічих обіймах ця тендітна особистість може знайти прихисток.  

Жінці потрібно допомагати, їй потрібно говорити компліменти, щоб вона розуміла свої сильні сторони, щоб вона розквітала  кожним днем. Жінку потрібно направляти, і тоді вона перетвориться в найбільший скарб. Поруч з правильним чоловіком жінка стає ідеальною у всьому, варто лиш навчитися бути поруч не лише фізично, а й духовно. 

Жити з жінкою – це ще багато дрібниць, які потрібно вміти проявляти, і це справжній виклик для чоловіка й не кожен на це здатен. 

Жити з жінкою – це не для кожного!

Чи згодні ви з цією думкою? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector