Життя під тиском: немає симптомів – немає хвороби? Про те, як не стати жертвою гіпертонії

Наше життя на пряму залежить від наших емоцій.

Тіло реагує на кожну емоцію по-різному, адже під час емоційного збудження виділяються спеціальні гормони, які впливають на наше самопочуття та поведінку. 

У нас для вас є дві новини: перша — погана: гіпертонія не лікується традиційною медициною, а друга — хороша: ви зможете змінити своє самопочуття, якщо зміните поведінку.

Життя під тиском

Коли людина стикається зі стресовою ситуацією у неї є два варіанти дій: спокійно розв’язувати проблеми, або панікувати та нервувати. Під час другого стресового стану гіпоталамус починає працювати активніше, а надниркові залози виділяють гормони стресу (адреналін та кортизол).

Серцево-судинна система починає працювати інтенсивніше, адже їй потрібно прокачати через серце більше крові. Прохідність судин може бути недостатньою і в тілі підвищується тиск.

Загалом цей механізм створений для того, щоб людина могла уникати небезпеки. Швидке перекачування крові покращує фізичні можливості і допомагає бігти від того, що загрожує життю. Таке, наприклад, трапляється, якщо в лісі натрапити на вовка.

Але якщо ми  до будь-яких проблем у житті ставимося, як до «вовка», це автоматично запускає цей механізм. Гіпертонія — це є наслідок цього механізму, який базується на інстинктах. 

Тому постійна гіпертонія — це не захворювання, а характер. Це наше ставлення до щоденних проблем, які кінець кінцем можуть призвести до  інсульту та інфаркту! ⠀

Отже, підіб’ємо підсумок, хто такий гіпертонік? Це людина, яка не може дати емоційну відсіч кривдникові (людині або ситуації) і бурхливо все переживає всередині тіла. Це її вибір – боротися із зовнішнім тиском всередині себе. ⠀

Тому будьте сильними  та не бійтеся проблем. Страх та тривоги лише запускають ці механізми.

Також існує і друга сторона медалі — гіпотоніки. Це люди з низьким тиском, вони зазвичай бліді, астенічної будови, зі слабким імунітетом та метеозалежні. В них взагалі немає енергії, та й самі гіпотоніки часто стверджують, що живуть через силу.

Зазвичай, це люди, які втратили жагу до життя, які більше не отримують від нього задоволення. 

Щоб змінити стан свого організму, потрібно навчитися по-іншому ставитися до життя, змінити першою чергою себе, а на це вже погоджується не кожен.

Що ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: