Життя в багатстві і розкоші. Історія, яка змушує задуматися

 Я впевнена у тому, що більшість із вас не захоче поширювати цей пост до себе на сторінку, оскільки в ньому йдеться не про скандальне життя зірок, не про блогерів і навіть не про те, як швидко розбагатіти. Він розповідає про невинних діток, які гинуть від страшного діагнозу – онкологія.Цей пост просто змушує задуматися над тим, чи правильно ми розставляємо пріоритети у нашому житті.

Цей малесенький хлопчик вже зовсім не мав волосся, його очі випромінювати сум і втому, але з ноткою надії в голосі, він запитав медсестру:

– Тьоть Люб, а можна я ще трішки поживу? До суботи?

Жінка працювала в онкологічному центрі вже понад 30 років, але звикнути до таких питань вона так і не змогла. Це було просто неможливо. Завжди вона старалася перевести тему, а після виходу із палати, ще довго плакала у коридорі.

– Так, сонечко. Ти будеш жити дуже довго!

– Просто у моєї мами у суботу День народження і я хочу подарувати їй подарунок.

Після цих слів, хлопчик дістав з-під подушки маленьку ляльку. Вона теж була лисою, з широкою посмішкою на обличчі. Люба не змогла цього витримати і негайно пішла з палати.

А ми, в той самий час, сидимо десь у теплому офісі і мріємо про новенький телефон, або авто. Ми навіть не здогадуємося про те, що поки ведемо таке безтурботне життя, десь поряд з нами повільно помирають невинні діти, які так і не встигли відчути справжній смак цього світу. Звичайно, від онкології помирають і старші люди, але вони хоча б встигли побачити світ. А в сому ж завинили ці малюки? Вони лише почали вчитися жити.

Як на мене, це просто несправедливо. Чому світ розвивається, придумує велику кількість нових гаджетів, техніки, але ніяк не може винайти ліки, які могли  б врятувати невинне життя? Чому малесенька дитина повинна проходити через усі ці страждання?

Дуже шкода, що дослідники ще не винайшли ліків проти раку. В інакшому випадку, ця дитина змогла б дожити до суботи і відсвяткувати ще не один День народження своєї мами. А так, скоріше за все, він буде останнім.

Сподіваюсь, цей пост змусив вас хоч трішки задуматись над своїм життям.

А вам шкода таких діток?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector