Життя в багатстві та розкоші. Історія, яка змушує задуматися

Мало хто поширює в себе не сторінці такі пости, адже вони не мають жодного стосунку до зірок, блогерів чи інших відомих людей.

Я вам хочу розповісти про маленьких невинних діток, які щодня помирають від онкології. Після таких історій розпочинаєш по-іншому дивитися на власне життя. 

Маленький хлопчик залишився без волосся після декількох хіміотерапій. У нього був зморений вигляд, але очі випромінювали надію. В палаті він сказав до медсестри:

— Тьоть Люб, можна я ще поживу трішки? До суботи?

Жінка вже працює в онкологічному центрі протягом 30 років. Таких ситуацій на день безліч, але вона досі не може змиритися. Їй важко бачити, як маленькі діточки помирають, так і не побачивши життя. 

—  Сонечко, ти будеш ще жити довго!

— В матусі в суботу День народження. Я так хочу ще вручити їй подарунок. 

Після цих слів, хлопчик дістав з-під подушки маленьку ляльку. Вона теж була лисою, з широкою посмішкою на обличчі. Люба не змогла цього витримати й негайно пішла з палати.

Ми часто скаржимося на життя, бо нам не вистачає на новий смартфон або автівку. Але хіба в цьому щастя?Цінуйте кожну хвилину, проведену зі своїми близькими. 

Рак є однією з провідних причин смертності дітей і підлітків у всьому світі й щорічно діагностується у приблизно 300 000 дітей у віці від народження до 19 років.

Що думаєте з цього приводу? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector