Жодної мурашки в домі більше немає! Ось, що помогло їх позбутися

Колись мучилася через одну дуже делікатну проблему. Часом навіть було соромно в цьому зізнатися. Але тепер я знайшла рішення і готова поділитися ним з вами.

Говорити сьогодні будемо про мурашок у квартирі. У мене вони завелися на кухні. Дуже вже їм полюбився цукор. Тільки наставало літо і від них рятунку не було. Що я тільки не перепробувала. І з сусідками радилася, і в мережі рецепти шукала. Нічого не допомагало. Вони все одно поверталися через деякий час. Словом, це був справжній жах. 

Був радикальний метод – не їсти нічого і не тримати продукти на кухні. Але це нереально. Тож для початку я просто нікому не дозволяла залишати на кухні немитий посуд, постійно протирала поверхні від крихт, вимітала все сміття і таке інше. 

Я також довідалася, що домашні мурахи безпечні, хоч і лякають своїм зовнішнім виглядом. Мене завжди аж вивертало від думки, що вони лазять кухнею по меблях і різному начинню, всіляко засмічуючи все довкола.

Але ось нещодавно я все ж знайшла дієвий метод і тепер знаю, як позбутися цих непроханих гостей. І вам навіть не знадобиться шкідлива хімія чи різноманітні добавки. Це не буде шкідливим, якщо у вас є дітки чи домашні тварини. 

А весь секрет у гвоздиковій олії.

Тепер вона постійно є у моєму домі. Навіть на відпочинок беру її із собою, бо ніколи не знаю, куди мене заселять і які умови там будуть. Також вона дуже добре може впоратися з комарами та іншими набридливими комахами.  тепер я переконалася ще і в тому, що мурахи теж бояться гвоздичної олії! » – ділиться досвідом мудра жінка.

Вона просто завдала кілька крапель духмяної олії в кожен кут приміщення, і мурахи одразу ж почали тікати!

Але використовую проти комах я її не в чистому вигляді. Перед цим роблю спеціальну суміш. Отож, записуйте.

 Вам знадобиться стакан теплої води і 5-6 крапель цієї олії. Усе ретельно розмішуємо. Далі вмокаємо в розчин ганчірку і протираємо нею підлогу. Те ж саме можна зробити з іншими кухонними поверхнями.

Подіє цей спосіб менше, ніж за добу. Адже мурашки не переносять фeнoл, що міститься у гвоздиковій олії.

Якщо цей варіант здається вам дуже заморочливим, то пропоную вам зробити розчин у вигляді спрею.

Його ви зможете брати із собою на природу, щоб відлякувати комарів та кліщів. Для приготування вам знадобиться 1 ч. л. ефірної олії гвоздики і 1 ч. л. ефірної олії  герані, 1 ст. л. спuрту. Усе це перелийте  в пляшечку з розпилювачем і ретельно збовтайте. 

Поверхні слід обробляти цим засобом 1 раз на 3 дні. Також цей засіб дуже добре захищає від комах тварин  та людей, бо не є шкідливим для останніх. 

Стаття містить інформаційний та ознайомлювальний характер і не може замінювати методи традиційної медицини та косметології. Цей матеріал не має науково доведеної лікувальної дії. Завжди консультуйтеся зі своїм лікарем з питань, що належать до стану вашого здоров’я.

Чи стикалися колись з подібною проблемою?

Що можете порадити у такому випадку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector