Жилки від м’яса більше не залишаються: секрет, що полегшує перемелювання у м’ясорубці

Інколи переконуюсь, що звичайна м’ясорубка така добротна річ, моя дісталась від бабусі! Та буває, що деколи м’ясо у ній прокручується погано через жилки. На щастя я дізналась розв’язання цієї проблеми та подумала, що поділюся з вами, раптом буде корисно!

А пораду я надсилала на пошту [email protected]. Дякую редакторам, що допомогли оформити й поширили для читачів!

Однак, надумала якось зробити котлети – все м’ясо намотується жилками на шнек і не прокручується. Навіть реверс не допомагає, щоразу треба колінко розкручувати, витягати рештки та знову крутити. Раніше я фарш могла за декілька хвилин зробити, але зараз такий процес приготування займає мінімум годину. 

На щастя, декілька днів тому у гості приходила моя мама і розповіла один хитрий секрет. 

Всі деталі повинні тісно прилягати одна до одної

Однак, коли ми починаємо крутити ручкою та закидати м’ясо всередину, то шнек (власне та спіраль) від навантаження може відійти назад. Появляється невеликий проріз, ну і як результат – жилки застрягають на ножах, а саме м’ясо погано прокручується. 

Тому варто взяти невелику шайбу та одягнути на шнек на задньому кінці. Головне – все міцно скріпити, щоб воно не хиталося.

Якщо конструкція хитка, то візьміть ще одну шайбу та закрутіть. Можна поставити ще на переднє відділення, перед тим, як вставляти ніж. 

Ну тут я не обійшлася без сильної чоловічої допомогти. І дійсно, все тепер чудово працює. Тому улюблені котлети чоловіка я можу приготувати за 10 хвилин! 

Вам сподобалася порада? Діліться з друзями!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

JuliaG
Adblock
detector