Життя кожного чоловіка починається тоді, коли поруч є жінка! Саме тому їм так важливо мати біля себе ту саму…

Велич жінки – у її вмінні докорінно змінити життя будь-якого чоловіка. Жінка може зробити його заможним, а може забрати все і лишити ні з чим. Жінка може вилікувати, допомогти та врятувати, а може одним рухом на всьому поставити хрест.

І щоб не казали чоловіки, а їхнє життя бере початок з жіночого лона. А продовжується – з материнським молоком. Кожен чоловік був хлопчиком, про якого дбала і піклувалася мама. Вона його доглядала, оберігала і давала найперші й найкращі настанови.

Саме тому протягом усього життя біля чоловіка повинна бути жінка. Бо з неї все починається…

Барак Обама каже, що головна причина його успіхів – його дружина. Саме вона не дає колишньому президенту опускати руки, вона поруч з ним у найважливіші та найскладніші моменти життя.

«Очевидно, я не зміг би зробити нічого без Мішель. Я розраховую на неї кожен день», — сказав якось він.

Наполеон І Бонапарт, попри всі випробування долі, був прихильним до своєї Жозефіни протягом усього життя. Кажуть, саме їй він завдячував своїми перемогами. Без жіночої підтримки та інтуїції успіхів досягти було б складно.

Агата Крісті ж говорила, що для археолога жінка повинна бути якомога старшою, адже тоді її цінність значно зростає. І вона знала, про що казала… Якось письменниця вказала своєму молодому чоловіку-археологу на пагорб. І саме там він знайшов давнє поховання, що назавжди вписало його ім’я в історію.

Цих чоловіків об’єднувало одне: їм пощастило мати поряд мудру, впевнену та щасливу жінку.Як зрозуміти, що обрана вами жінка – та сама?

Пошепки

1. Якщо вам хочеться покласти до ніг коханої весь світ – це перший дзвіночок. Навіть якщо у вас немає чого їй дати, ви все одно будете залишатися поруч. Ви будете дарувати цій жінці підтримку, любов і натхнення. Всередині вас завжди буде жити бажання вдосконалюватися. І за це ви точно отримаєте свою винагороду.

2. Ви не можете відвести погляду від обраної дами. Навіть якщо комусь іншому вона не здається надто привабливою – вас вона гіпнотизує, притягує до себе. Будь-який рух, будь-яка найменша посмішка – ви ловите все і все це здається вам до чортиків красивим. З такою жінкою ви завжди будете почуватися закоханим. А закоханість завжди змушує рухатися вперед.

3. Орієнтуйтесь на енергію, яку випромінює жінка поруч. Якщо ви не відчуваєте нічого особливого – це не дама вашого серця. А от якщо біля жінки закипає кров, швидше б’ється серце, а всидіти на місці ніяк не виходить – це знак. Така жінка буде стане для вас богинею. Вона точно знатиме, як вас підтримати і в чому допомогти. Її навіть не треба прохати про пораду – вона сама відчує, коли в цьому є потреба.

Якщо вам усміхнеться доля і ви зможете знайти для себе таку жінку – станете найщасливішим чоловіком у всьому світі. Бо саме підтримка та розуміння коханої людини окриляють.

Прекрасні наші жінки! Якщо чоловік, для якого ви станете натхненням ще не з’явився – не хвилюйтеся. Усьому свій час. 

Кожному із нас потрібна людина. Кожен із нас шукає любов.

А ви згодні, що саме жінка робить чоловіка успішним?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector