Життя занадто коротке, щоб витрачати її на дієти, жадібних чоловіків і поганий настрій!

Фаїна Раневська – не лише блискуча акторка, а ще й дуже мудра жінка! Вона завжди мала один рідкісний талант – в одній фразі сказати все і про все. І хоча Фаїни  Георгіївни немає з нами вже понад 30 років, та її цитати як ніколи актуальні. Найкраще про життя, стосунки та кохання читайте далі в статті.

1. Я як стара пальма на вокзалі – нікому не потрібна, а викинути шкода.

2. Жінки, звичайно, розумніші. Ви коли-небудь чули про жінку, яка б втратила голову тільки від того, що у чоловіка гарні ноги?

3. Справжній чоловік – це чоловік, який точно пам’ятає день народження жінки і ніколи не знає, скільки їй років. Чоловік, який ніколи не пам’ятає дня народження жінки, але точно знає, скільки їй років, – це її чоловік.

4. Сьогоднішня молодь жахлива. Але ще гірше те, що ми не належимо до неї.

5. Люди самі собі влаштовують проблеми – ніхто не змушує їх вибирати нудні професії, одружуватися не на тих людях або купувати незручні туфлі.

6. Жінка, щоб досягти успіху в житті, повинна володіти двома якостями. Вона повинна бути досить розумна, щоб подобатися дурним чоловікам, і досить дурна, щоб подобатися чоловікам розумним.

7. Склероз не можна вилікувати, але про нього можна забути.

Пошепки

8. Життя занадто коротке, щоб витрачати її на дієти, жадібних чоловіків і поганий настрій.

9. Коли я вийду на пенсію, то абсолютно нічого не буду робити. Перші місяці просто буду сидіти в кріслі-гойдалці.- А потім?- А потім почну розгойдуватися.

10. Я помітила, що якщо не їсти хліб, цукор, жирне м’ясо, пити пиво з рибкою – морда стає менше. Але сумніше.

11. Бог створив жінок красивими для того, щоб їх любили чоловіки, а дурними – для того, щоб вони любили чоловіків.

12. Якщо жінка йде з опущеною головою – у неї є коханець! Якщо жінка йде з гордо піднятою головою – у неї є коханець! Якщо жінка тримає голову прямо – у неї є коханець! І взагалі – якщо у жінки є голова, то у неї є коханець!

13. Все своє життя я проплавала в унітазі стилем батерфляй.

14. Життя проходить і не кланяється, як сердита сусідка.

15. У них були різні смаки: вона любила чоловіків, а він – жінок.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector