Життя змарнував на жінку, котра врешті втекла до іншого в Данію. А днями зателефонувала з пропозицією

Вже тепер я розумію, що це Ніна мене обрала, а не навпаки. 

Я завжди був взірцевою дитиною, старанною у навчанні. Ніколи не вештався з поганими хлопцями, не вживав алкогольні напої, навіть палити не пробував.

А тоді вирішив стати викладачем, після закінчення університету збирався залишитися на кафедрі. Мене завжди все влаштовувало, не мріяв про великі статки. Та з дівчатами зовсім не щастило. І ось, вже згодом мене познайомили з Ніною. Вона самотужки покликала мене в кіно. А тоді все так швидко закрутилося. Я й не спам’ятався, як ми вже розписувались. 

Ніна була дуже дієвою, я навіть сперечатися не буду – вона все вирішувала, була головою сім’ї. Одного дня підійшла до мене й заявила.

 – Твоя робота ні до чого! Так далі бути не може!

 – Чого? Я ж люблю свою роботу?

 – Там копійки платять! А в нас скоро дитина буде.

 – Господи, яка радість! Чого ж ти мовчала?

 – Бо не знаю, чи взагалі можна на тебе розраховувати. Ти маєш змінитися, ми так довго не протягнемо, рахуючи кожну копійку.

Врешті вона мене вмовила покинути університет. Я все робив для сім’ї, але й цього було замало. Дружина звинувачувала мене, що я пасивний, не розвиваюсь. Врешті вона відкрила магазин і вирішила, що я маю там працювати. Бо ж, мовляв, лише спільними зусиллями ми досягнемо успіху.

Бізнес і справді був прибутковим. Наші справи йшли добре, та я почувався нещасливим. Втіху знаходив, лише займаючись розвитком доньки. Я навчав її, в усьому допомагав. Соломія була дуже здібною. 

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Та дедалі частіше я їздив до мами. Вдома я згадував часи, коли міг присвятити себе науці. На душі ставало спокійно. Одного разу мама мене запитала:

 – Невже все так погано?

 – Та ні, наче добре. Ніна відкрила ще й інтернет-магазин. Хоче розширюватись і далі. 

 – То що не так?

Пошепки

 – Усе це не моє. Я не розумію, чого їй бракує? Невже не можна спокійно радіти з того, що є.

 – То скажи це їй.

Поговоривши з ненькою я набрався сміливості, прийшов додому і заявив:

 – Я хочу повернутись в університет. Справи з бізнесом і так йдуть добре, замість мене можна найняти людину.

 – Тобі що робити нічого? Не вигадуй дурниці.

 – Ні, я вже все вирішив.

 – Чого я все життя маю тебе тягнути? Ти нічого не хочеш! Не переймаєшся тим, що Соломії скоро до вишу вступати. Гроші на навчання потрібні, чи тобі байдуже?

  – Я все життя займався її освітою, вона розумна і цілком може вступити на бюджет. Не все в цьому житті гроші вирішують.

Я вперше не послухав дружину і ми посварилися. Минуло пів року і вона поїхала з донькою у відпустку до Данії. А тоді зателефонувала і зізналась:

 – Ми тут залишимось.

 – Як так?

 – Я тобі не казала, та вже давно переписувалась з одним чоловіком з Копенгагена. І ось ми зустрілись. Магазин я вже продала, зрозумій, гроші нам не завадять!

 – Ти не маєш права забирати Соломію?

 – Якщо ти хочеш для неї кращого життя – відпустиш.

Я тоді замислився і подумав, що, можливо, це все на краще. З Ніною ми розлучилися. Я багато працював, видав свою книгу. А тоді познайомився з іншою викладачкою Лідою. З нею в мене ідеальні стосунки. Плануємо розписатися. Донька часом приїжджає. 

І ось днями колишня зателефонувала і сказала, що хоче повернутися. Соломія благає, щоб я пробачив Ніні. Хоче, щоб у нас була сім’я. І як же мені вчинити? Лиш зараз я пізнав щастя.

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector