Зі Світланою я не спілкувалась близько року, а тут дзвінок, сто слів в хвилину і неочікуване прохання

Зі своєю двоюрідною сестрою я вже не спілкувались близько року. Востаннє її бачила, коли вона з дочкою Лєрою зупинялись у нас вдома на тиждень, бо вона саме вступала у коледж. Світлана приїхала вирішувати усі питання.

А тепер дзвінок через телефон.

– Привіт, Таню. Як життя? Як сама?

– Та все добре, Світлано. А ти як?

– Та я то добре. А Лєрка не дуже. Тому тобі і подзвонила. Тяжко їй дається життя в гуртожитку. Не може там вжитись зі своїми сусідками. Якісь конфлікти постійні, розборки. І все роздувають з мухи слона! Ображають вони мою Лєрку! Ну подумаєш, вона забула сміття винести чи підлогу помити! Нічого ж страшного! Можуть і самі це зробити. У Лєри ж цілий день розбитий по хвилинах. Вчиться дитина не покладаючи рук. Коли їй ще цими побутовими справами займатись?

А ше уявляєш, вони розізлились, що вона з’їла їхні продукти! Жадібні люди! 

Тому от я тебе і попросити хотіла, аби ти Лєру до себе взяла. Хоча б до кінця цього навчального року, а там потім ми б щось придумали… Ти ж ітак готуєш на цілу сім’ю. А моя мала багато не їсть, вона за фігурою стежить. 

Ти не подумай, я тобі відправлятиму гроші на продукти там чи на ще якісь потреби. От завтра вихідний, може і перевозити свої речі. Я просто буду впевнена, що моя дитина може спокійно навчання м займатись, а не виясненням стосунків з сусідками..

Світлана так швидко говорила, що я й слова не мала куди вставити. Сама собі придумала, сама й вирішила.

– Світлано, постривай! Які речі? Хіба я дала свою згоду? Я теж працюю. Я теж втомлююсь. Прибирати і годувати для твоєї доньки на постійній основі я не маю наміру! До того ж куди я її поселю? У нас немає вільної кімнати? Не буде вона пів року на кухні жити! Ти не ображайся, але тобі варто підшукати якийсь інший варіант.

– Але ж ви можете сина до своєї кімнати взяти. Тоді у Лєрочки буде свій куточок. Хіба ж я на завжди прошу?

– Ні, я рішення свого не зміню. – твердо відповіла я.

Знаю я таких родичів. Засядуть, ніжки звісять, а ти потім роби з ними що хочеш! Думаю, варто присікти це на кореню! 

А як ви гадаєте, правильно відповіла жінка?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector