Зіграли весілля. Подарували ми молодим квартиру, яку для дочки зберігали. Обставили меблями. Живуть, все добре у них

Я в шлюбі з дружиною вже цілих 20 років, зараз часто згадую перше знайомство з її батьками – тоді я навіть не уявляв, що відчуває її тато. Правда, зараз я і сам на його місці і розумію, що він ще був золотою людиною.

Моя донька взагалі ніколи не говорила про стосунки, а потім раптово привела залицяльника. Ми з дружиною були шоковані. Я не дуже був цьому радий. От вони переступають поріг квартири і починається:

– Сьогодні я вас хочу познайомити зі своїм хлопцем – тату, це Максим! – промовила донька з щасливою посмішкою. 

– Ну що, Максиме, роздягайся та проходь за мною, – промовив я і провів його в кімнату. Одяг у нього тоді був чудовий, але у взутті рвані устілки. Згадав я тобі себе в його роки, як позичав в друзів сорочку перед тим, як до тещі  йти. От і розсмішило мене це все. 

Сіли ми у вітальні один на проти одного. Матір з донькою на кухні готували вечерю. 

– Давай, Максиме, краще познайомимося – чим займаєшся,  працюєш вже чи ще навчаєшся? 

– Працюю – кивнув він – Але отримую не багато.

–  А далі що плануєш робити? Розвиватися хочеш?

– Планую … – задумався він – Правда, зараз я хотів вам інше сказати: можна попросити руку вашої доньки? 

Я тоді оторопів:

– Так ти розповідаєш, що зарплата у тебе невелика, а як сім’ю утримувати будеш? Ви хоча б жити маєте де?  – знову запитав я – А там ще і весілля треба відсвяткувати, зараз такі застілля геть не дешеві. А в нас гостей точно буде багато.

– Я вже все придумав, у мене будуть кошти, – він поклав на стіл документи – Я нирку продав.

Я тоді не знав, що йому відповісти. Такого розвитку подій я геть не очікував і всі мої заготовки до розмови з зятем просто вилетіли з голови. 

– Як так, що ти вже продав?  

– Поки ще ні, але скоро маю лягати на операцію. 

Я не міг себе опанувати – таки був розгублений. 

– Максиме, не роби дурниць. Бачу, що кохаєш мою доньку, і готовий заради неї на все. Ми вам допоможемо перший час, і гроші на весілля дамо. 

Вже пройшло три місяці після весілля. Ми подарували їм квартиру однокімнатну – на більше не вистачило коштів. Все в них добре, двоє працюють, живуть щасливо. Але от недавно донька мені заявила, що вони підробили договір на продаж нирки… Розвели мене удвох.

Мені тоді було дуже неприємно, але я все зважив і зрозумів, що сам винен – надто зарозуміло себе поводив. А зараз моя донька щаслива – і я радію, адже вони дійсно хороша пара. Правда, таке шахрайство я їм не пробачу. На дозвіллі все ж подумую, як би їм боржок повернути.

Чи траплялися схожі ситуації у вашому житті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector