Зірки сказали всю правду: найпідліші подруги за знаком Зодіаку

Жіноча дружба дуже цікаве поняття, адже в неї вірять далеко не всі. Саме тому, ми вирішили розібратися, які ж зі знаків Зодіаку більше схильні перетворитися на заздрісну та підлу подружку.

Риби

Зірки не радять довіряти Рибам, адже це природжені артисти. На перший погляд вони можуть здатися буквально ідеальною людиною, проте не дивуйтеся, якщо одного разу вони просто вас зрадять.

Подружки-Риби однаково підступно ставляться як до рідних, так і до ворогів. Ніколи не знаєш, що від них очікувати. Ці дівчата настільки майстерно вміють плести інтриги, що запідозрити їх у чомусь просто неможливо.

Проте, секрети Рибам довіряти можна, адже берегти їх вони вміють.

Близнюки

Дівчина-Близнюки надзвичайно чарівна та товариська, проте дружити з нею астрологи не радять. Вона занадто часто змінює свою думку та поведінку. Варто також враховувати її шалену любов до балачок. Близнюки самі не розуміють, коли починають розповідати іншим ваші секрети.

Часто така подружка може робити вам підлості, проте ніколи в цьому не зізнається. Мало того, вона навіть не вважає свої дрібні пакості справжньою підлістю. А якщо ви викриєте її хитрий план, то довести вину вам не вдасться.

Проте в Близнюках є й хороше, вони навчать вас фліртувати, а також будуть ділитися усією інформацією, яку знають.

Скорпіон

Зрозуміти Скорпіонів надзвичайно складно, адже вони рідко відкриваються. В один момент, ця дівчина може бути замкнутою та похмурою, а вже в інший — маніпулювати якимось цікавим чоловіком. Доброго слова від цієї дівчини чекати не варто, а якщо ви її якось образите, то мстити вона вам буде дуже довго.

Не варто також знайомити цю подругу зі своїм новим хлопцем, адже вона може миттю вас посварити. Ця жінка за лічені хвилини підкорить його серце, а потім просто втратить інтерес, проте ви про це будете пам’ятати завжди.

Якщо ж вам вдасться побудувати щирі та дружні стосунки зі Скорпіоном, будьте впевнені, що у будь-якій ситуації вона стане на ваш бік.

Лев

Самовпевнена Левиця звикла купатися в промінні слави та популярності, тому вона навряд чи буде терпіти поруч із собою красиву та розумну подружку. Вона завжди перетягує всю увагу на себе, а витримати її капризи та норовливий характер вдасться далеко не кожному. 

Дружить вона лише з тими, хто постійно хвалить її та погоджується з її думкою. Жінки-Леви часто заздрять своїм подружкам й причиною цієї заздрості може бути абсолютно все: від фінансів до чоловіків. 

Проте, Левиця завжди допоможе вам підібрати модний гардероб, влаштувати шикарну вечірку чи свято й просто гарно виглядати.

Діва

Діва взагалі хороша людина, проте будьте готові до того, що вона завжди буде повчати вас та давати поради. Виявляється ці дівчата будують план життя не лише для себе, а й для подруг. Вони будуть направляти вас туди, куди вважають за потрібне, а якщо ви наважитеся висловити свою думку — вона сильно образиться. До речі, не забудьте гарно попросити пробачення, адже вона цього чекатиме.

До вибору подруг Діва підходить з практичної точки зору й шукає тих, хто може принести їй якусь користь. Взагалі, вона часто просить про допомогу, а якщо ви їй відмовите — станете жертвою справжнього маніпулятора. 

Варто зазначити, що у біді Діва вас не кине й завжди прийде на допомогу, проте слів: «Я ж казала» вам не уникнути.

Погоджуєтеся з цим?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: