Зірки сказали всю правду: найпідліші подруги за знаком зодіаку

Попри те, що у жінок сильніше розвинена інтуїція, вони частіше за чоловіків впускають у своє життя поганих людей. Подруга може стати найближчою людиною, а може без роздумів встромити ніж у спину. Є 5 знаків зодіаку, які найчастіше скоюють підлі вчинки стосовно друзів.

Риби

Риби можуть здатися  справжніми ангелами, у них існує і темна сторона, яку ці знаки вдало приховують. Це двоїсті та підступні натури, оскільки вміють люб’язно спілкуватися і з близькими, і з тими, хто їм не подобається. Запідозрити їх у неладному надзвичайно важко.

Риби вдало приховують всі інтриги, а в кінці часто виставляють себе ще й жертвою ситуації. Краще на них не розраховувати, адже в цих знаках можна розчаруватися в найневідповідніший момент.

Близнюки

Дівчата Близнюки занадто мінливі для довготривалої та міцної дружби. Вони дуже балакучі, тому секрети краще їй не довіряти. Близнюки здатні на дрібні підлості, які вони будуть сприймати, як прості витівки. Найгіршою стороною такою панянки є те, що коли її викрити в зраді або підлості, то вона категорично від усього відмовиться, і скаже: “Це не я!”

Скорпіон

Подруги-Скорпіони бувають надзвичайно жорстокі. Вони швидко забувають добро, а за незначний проступок будуть мститися роками. Швидко заводять друзів завдяки природній чарівності, але ще швидше позбавляються від них, якщо ті не готові схилятися перед ними. Словами жалять, вчинками руйнують всі світлі почуття і навіть не шкодують про це.

Крім того, Скорпіони не гребують маніпулюванням друзями, віртуозно використовуючи їх у власних інтересах.

Лев

Левиці — надзвичайно амбітні, і заради власних цілей та інтересів, вони готові іди по головах. Обожнюють бути в центрі уваги і часто використовують інших, щоб продемонструвати власну унікальність. Вони рідко будуть проводити свій час з яскравими та красивими жінками, а кращими подругами для них будуть ті, хто у всьому з ними погоджується, захоплюються  достойностями.

Також ця жінка заздрісна, тому вона не завжди буде щиро радіти вашим успіхам, особливо якщо це стосується фінансової сфери. Якщо їй сподобається ваш чоловік, вона докладе максимум зусиль, щоб спокусити і забрати.

Діва

Діва — це добрий знак зодіаку, однак спілкуватися з ними нелегко. Це справжні критики, яким все щось не подобається. Вони обожнюють повчати інших, адже думають, що лише вони знають істину. Діва дуже прискіплива, тому завжди буде намагатися вам вказати, як правильно вчиняти в тій чи інший ситуації. Прояв чужої самостійності розглядає як особисту образу. 

Крім того, у неї ціла колекція подруг, які підходять до різних життєвих ситуацій. Практична Діва заводить приятельські стосунки з потрібними людьми: від лікаря до співробітника бюро ритуальних послуг.

Чи є у вас подруги цих знаків зодіаку?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: