– Зізнавайся, хто батько дитини? – Я мовчала і гірко плакала. Знала, коли всі дізнаються правду – буде лише гірше

 – Який сором! Школярка і з пузом! Ти на випускний як підеш?

Ви не уявляєте, скільки знущань я зазнала в дитинстві. А все тому, що завагітніла у випускному класі. Ніхто не розумів, як так сталося, що відмінниця з інтелігентної сім’ї зіпсувала своє життя. Мені ледве вдалося закінчити школу. А на випускний так і не потрапила – вже в пологовому була. 

 В мене народилась чудова донечка. Назвали Ганна, на честь моєї бабусі. Мама в усьому допомагала, а от тато не міг заспокоїтися:

 – Зізнайся, хто батько дитини?

 – Та залиш вже її, не хоче казати!

 – А може так гуляла, що й не знає?

Не уявляєте, як прикро було це чути. Та я мовчки все терпіла. Два роки я залишалась із дитиною, а тоді вирішила поїхати на навчання. Вступила на заочний. А вже на третьому курсі знайшла роботу. Ганнуся тоді вже садок відвідувала. Минуло ще кілька років і приїхав мій Петро. Згодом я привезла його додому:

 – Це Петро, тато Ганнусі.

Пошепки

 – Як, син нашого отця Василя?

 – Так, тому я й не казала. Не хотіла йому життя зіпсувати. Його тато прагнув, щоб син також священником став. А Петро мріяв про медицину. Врешті йому все ж дозволили стати лікарем. Він поїхав на навчання. Та ніколи не забував про мене, навіть гроші надсилав.

Батьки сиділи й слова не могли сказати від подиву. Тишу перервав самий Петро.

 – Ваша донька – неймовірна людина. Вона пожертвувала собою, заради мене. Я її все життя цінуватиму. Незабаром ми обвінчаємось.

 – А робота в тебе вже є?

 – Та, я працюю лікарем. Та досить скоро можу поїхати на фронт. Хочу хоч трохи побути із сім’єю. 

Ми одружились. І Ганнуся дуже полюбила свого тата. Батьки Петра вже також все знають і вони щасливі. Та коханий мій вже кілька місяців на фронті, рятує наших бійців. А я його неодмінно чекатиму. Тепер це вже мій чоловік перед Богом.

А ви б змогли так берегти таємницю? І витерпіти всі знущання?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector