Зміцнюємо внутрішні м’язи стегон: 4 магічні вправи

Виявляється, для того, аби повернути привабливість своїм ніжкам, варто просто регулярно виконувати всього чотири вправи. Насправді, вони допомагають пропрацювати внутрішню частину стегон, яка вважається найпроблемнішою ділянкою ніг.

Для того, аби отримати хороший результат, вам необхідно слідкувати за правильністю виконання цих вправ, час від часу міняти їх комбінації й не забувати розминатися перед їх виконанням.

Присідання, як у Сумо

Тренери рекомендують виконувати цю вправу першочергово. Просто широко розставте ноги, стопи повернуті в різні сторони, спині рівна. Повільно присідаємо так, аби наші стегна були паралельні підлозі. Потім повільно повертаємося у вихідне положення. Вправу виконуємо 15-20 разів. 

Якщо у вас хороша фізична підготовка, можете присідати з вантажем.

Присідання на одній нозі

Сідаємо навпочіпки, опорна нога зігнута в коліні. Інша нога витягнула вперед, руки перед собою. Під час присідання не варто підіймати тіло занадто високо, а коліна не можна згинати під прямим кутом.

Виконайте 15-20 повторень. За бажанням можна додати вантаж.

Хитання ногами

Лягаємо на спину. Руки вздовж тіла, а поперек притиснутий до підлоги. Підіймаємо ноги догори та максимально розводимо у сторони. Після цього, зводимо їх назад. Виконуємо вправу 20-25 разів.

Вправа на боці

Лягаємо на бік та спираємося на правий лікоть. Ліву ногу згинаємо в коліні та перекидаємо її через праву — вперед, стопою на підлогу. Підіймаємо праву ногу та опускаємо її назад. Виконуємо 20-25 повторень з кожного боку.

Ви часто займаєтеся спортом?

Julia
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: