Знайдіть в собі сміливість піти, коли вам не дають приводу залишитися

Кажуть, для того, аби зустріти своє щастя, потрібно відпустити минулий біль. Ця думка ніяк не давала мені заснути… Ось уже понад рік, я не відчуваю стабільної радості. В моїй душі сама лишень порожнеча та страх за майбутнє.

Я так довго й відчайдушно намагалася втримати ці стосунки, навіть попри те, що вони вже не приносили мені ніякої радості. Я трималася за минуле й до останнього вірила у те, що одного дня він зрозуміє мою цінність й усе буде як раніше. 

А правда полягає у тому, що цього вже не буде. Минулого не повернеш – його просто потрібно відпустити. “Але ж це страшно”, – говорив розум і я погоджувалася. Страшно було ставити крапку. Важко наважитися кинути стосунки, в які ти вклала так багато часу, енергії та емоцій, проте заради щасливого майбутнього це просто необхідно зробити.

Потрібно усвідомити, що без цих стосунків, твоє життя не стане гіршим. Воно стане геть іншим й, швидше за все, щасливішим. Для чого боротися за стосунки, які не мають майбутнього? Якщо ти такий сміливий воїн, можливо варто зустрітися зі своїми страхами та подивитися прямо їм у вічі? Страх самотності паралізує нас, але рано чи пізно, вам доведеться поставити крапку. 

Пошепки

І я це зробила. Я наважилася жити без нього й знаєте, коли ти дійсно відпускаєш минуле, з твоїх плечей зникає тягар образ, страхів та болю, який ти збирав увесь цей час. Вперше за рік, я відчула спокій та гармонію – ті відчуття, які я так довго шукала…

Моя вам порада – якщо стосунки не приносять вам ніякого щастя, вас нічого не тримає й ви розумієте, що відчуваєте лише біль – йдіть. Не бійтеся, що більше не знайдете такого чоловіка. У вас буде можливість зустріти когось набагато кращого! Ви обов’язково побудуєте стосунки з людиною, яка цінуватиме та кохатиме вас. 

Сміливо дивіться у майбутнє, займайтеся собою, шукайте нові цілі та хобі й просто насолоджуйтеся життям! Щастя живе всередині вас, його не потрібно шукати в інших людях.  Подумайте про це. 

Ви погоджуєтеся з тим, що потрібно навчитися відпускати?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector