Знайома розповіла дієвий засіб, що впорається з міллю та затхлістю в домі

Останнім часом, особливо з приходом похолодань, теплі речі доводиться у буквальному сенсі слова ховати. У шафі завелася міль і, що я тільки не робила, аби позбутися цих паразитів. Уже втомилася знаходити зіпсовані речі, що могли б служити мені ще не один десяток років. 

Вирішила, що потрібно шукати дієвіші методи, інакше ризикую залишитися взагалі без одягу.

Пожалілася якось на це подрузі і отримала від неї дієву пораду. Вона продиктувала рецепт, яким сама користується вже не перший рік і який не лише позбавить приміщення від молі, а й усуне неприємний запах.

Тож, можливо, і вам це колись знадобиться. 

Для приготування цієї суміші вам знадобиться кавомолка або прилад, що допоможе подрібнити шкірку цитрусових. Далі згодиться будь-що: апельсин, лимон, мандарин. Також попередньо знайдіть невеличкі баночки, у яких все зберігатимете. Я використовую ті, що були призначені для кремів або різноманітних купованих консервацій. 

Шкірку будь-якого цитрусового фрукта слід висушити до хрумкої кірки. Сушити можна на сонці, якщо дозволяє сезон. Але взимку я для цього використовую батарею.  

Раджу також добре промити фрукти перед сушінням. Далі подрібнюємо все в кавомолці. У результаті ви повинні отримати порошок, до якого також можна додати корицю, якщо вона вам подобається.

Запах буде різким, тому будьте обережними.

Готову суміш розсипте по баночках.

І ще один нюанс. Я зазначала, що шкірку варто промити, оскільки її після сушіння можна використати для гарячих напоїв. Це додасть вашому чаю чи каві яскравого присмаку та корисних вітамінів. 

Щодо прямого призначення, то поставте баночки з порошком у ті місця, де ви найчастіше бачили міль. Через кілька днів від шкідників і сліду не залишиться. Також ця суміш впорається із затхлістю, оскільки порошок добре вбирає вологу. Ось такий універсальний засіб. Візьміть на замітку!

А як ви боретеся з міллю? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector