Знайомий поляк розповів ситуацію на рецепції, а мені так гірко стало, не могла слів підібрати

Після цієї розмови з поляком мені захотілося поділитися історією з усіма українцями, тому ще й написала у редакцію Пошепки.

Мій знайомий працює в готелі на рецепції. У Польщі. Ми з ним нещодавно розмовляли. Він розповів, як став свідком ситуації, яку не зрозумів. І питає в мене:

– Чому українка, яка працює на рецепції говорить до українки, яка заселяється – російською?

Виявилось тоді він підійшов до своєї колеги й прямо запитав це у неї. А вона йому видала:

– Патамушта в Кієве так всє гаварят, вездє”

Як мені було гірко і прикро від почутого. 

– Ви ж розумієте наслідки? Поки українська мова не буде в пріоритеті, то люди далі залишатимуться під впливом Росії! А Росія матиме причину “визволяти рускогавярящих”. 

Я помітила наскільки мій знайомив переймався цим, попри свій молодий вік. Я навіть не могла підібрати слова, щоб якось пояснити цю ситуацію.

Весь світ спостерігає за Україною, весь світ бачить, що відбувається, але українці повинні старатися перейти на українську! 

Що думаєте з приводу ситуації?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю.

Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

JuliaG
Adblock
detector