Знайшла у чоловіка в машині пачку цікавих “пакетиків” та зрозуміла, що він зраджує. Однак, до останнього не могла повірити, хто є коханкою насправді!

Ми з чоловіком прожили майже 15 років у шлюбі. Жодного дня я не підозрювала його у зраді, бо не було причин. Приходив вчасно з роботи, приносив гроші, навіть ніяких молодих дівчат у його колі спілкування не було. 

Однак, місяць тому чоловік почав дуже дивно поводитися. Поставив на ноутбук пароль, постійно відвертався або ж виходив у іншу кімнату, коли хтось телефонував. Наче шифрувався від мене та щось (або когось) навмисне приховував. Потім ще й почав пропадати на роботі, неочікувано з’явилися термінові справи.

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Я розуміла, що це були перші дзвіночки, які вказували на зраду. Тому вирішила ретельно обшукати його речі. У квартирі, звісно, я нічогісінько не знайшла. Але є ще машина, яку, до речі, чоловік останнім часом не дозволяв брати. 

І знаєте, що я знайшла у бардачку? Пачку контрацептивів, половину вже було використано. От і доказ того, що мій благовірний зраджував. 

Але я знала, що робити далі. Тут і допомогла мені медична освіта. Я дістала всі “целофанові пакетики” та змочила їх у розчині з настоянки перцю, гарно висушила та знову поставила на місце. Залишилося одне – чекати, поки горе-зрадник попадеться в мою пастку. 

А колишній чоловік не забарився. Наступних вихідних заявив, що поїде у відрядження до Києва на декілька днів. Я, як хороша жінка, зібрала йому валізу та продукти, він поїхав машиною. 

Ну і вже наступного дня до мене зателефонувала кума, Світлана:

– Слухай, ну ти ж медик. Потрібна твоя допомога терміново!

Пошепки

– Що трапилося? 

– Ну це таке… Дуже інтимне питання. У мене там все просто чухається, наче пожежа. Дуже боляче в туалет навіть піти. 

– Ага. Пече, кажеш? 

– Так. Я вже декілька разів у душ ходила, але нічого не допомагає.

– Я знаю, що треба зробити. Не спати з чужими чоловіками!

Того ж вечора я зібрала всі речі чоловіка, навіть зубну щітку та домашні тапочки, запхала все у пакети та виставила за двері. Думала, що він зізнається першим у зраді, але пощастило ще й “коханку” знайти. Кума, наша рідна кума Світлана! 

Зараз ми розлучаємося та ділимо майно. Але я знаю, що ті горе-коханці намагаються полікувати опіки в інтимних місцях. Може, якраз це і буде їм наукою на все життя. 

Але добре, що я зуміла здихатися від чоловіка та куми. Бо не знати, скільки ще часу я б так ходила з рогами на голові. 

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector