Знаки Зодіаку, які вміють нахабно брехати і не червоніти

Брехня має дві сторони медалі, інколи її можна використовувати на благо, але найчастіше вона шкодить і тому, хто її застосовує, і всім навколо. Правда, існують знаки зодіаку для яких брехня не є чимось страшним і негативним, і сьогодні ми поговоримо саме про них.

Рак

Раки просто обожнюють брехати і роблять вони це дуже часто. Брехню використовують не для того, щоб когось принизити чи розпускати плітки, а задля власних інтересів. Часто обман рятує цей знак від тих ситуацій, які їм неприємні, залишає цих людей в зоні комфорту. Щоб не докладати зайвих зусиль не допомагати іншим, Рак краще скаже, що у нього болить голова, або багато роботи. 

Так вони захищають свій особистий простір, але їхня брехня стає просто абсурдною. В будь-яких суперечках Раки намагатимуться донести свою правду, навіть якщо такої і не має, використовуючи багато брехні у своїх аргументах. 

Близнюки

Для Близнюків брехня – це спосіб комунікації, адже без неї вони просто не уявляють свого життя. Через те, що цей знак є двоїстою натурою, він часто потрапляє в неприємні ситуації, а рятувати може лише брехня. Обманюють вони дуже натурально, адже навіть самі починають вірити у сказане.

Але Близнюки просто фізично не можуть запам’ятати такої кількості власних побрехеньок і згодом вони самі починають плутатися в словах. Найбільше вони переживають з того приводу, щоб не обманювати при цьому себе і не втрачати з поля зору істину. Правда, рідні та близькі можуть ще послухати декілька веселих історій. 

Водолій

Водолії завжди виступають проти консервативних поглядів та укладу життя. Їхня брехня не схожа, ні інші, і не завжди її розуміють. Цей знак абсолютно впевнений, що обманює людей заради вищого блага, правда, не завжди для цього є підтвердження, оскільки брешуть Водолії задля власних інтересів. 

Якщо їхня брехня завдає іншим неприємностей, Водолії повністю знімають з себе відповідальність, а таке егоїстичне ставлення часто призводить погіршення стосунків. Обман цього знаку завжди ретельно продуманий, оригінальний та ефективний. 

Водолії не бояться самотності, тому брехнею відлякують від себе інших людей.

Ви згодні з цим описом?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector