Знаки зодіаку, яким весна Високосного 2020 року принесе щастя та багатство

Щастя в особистому житті не за горами для цих трьох пар знаків зодіаку. В цьому році вам дійсно пощастить.

Вдалим буде рік для пари, у яких присутня стихія Землі + стихія Вогню. До цих знаків зодіаку належать Діви, Козероги, Тельці та Леви, Овни, Стрільці  відповідно. Особливо вдалою буде весна, яка подарує нові емоції та пристрасть. Почуття спалахнуть новою силою. У вас буде багато нових моментів, які викарбуються в пам’яті назавжди. 

Не бійтеся здійснювати спільні покупки та поїздки. Деякі з них можуть бути доленосними.

Наступною парую буде стихія Води + стихія Землі. Стихія Води – це Раки, Риби, Скорпіони. А Стихія Землі – це Козероги, Тельці, Діви. В минулому році у вас було багато негараздів, які можна вирішити саме зараз. Весна подарує вам взаєморозуміння та навчить іти на компроміси. Завдяки цьому життя наповниться приємними моментами. Загалом весна буде спокійною та затишною.  

Вдалою буде весна 2020 року і для пари стихія Повітря + стихія Землі. Стихія Повітря – це Близнюки, Водолії і Терези. Стихія Землі – це Діви, Козероги та Тільці.

Цієї весни ці пари досягнуть гармонії у стосунках. Вони навчаться знаходити баланс, який допоможе виправити попередні помилки. Ці знаки будуть насолоджуватися один одним. Забудьте про фінансові проблеми, все залишиться позаду.

Весною будете тільки ви і ваша друга половинка. 

Ваша знайшли тут власну пару?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector