Знамениті пари, які разом покинули цей світ

Люди, котрі по-справжньому кохають один одного, мріють жити щасливо і померти в один день. Такі історії бувають. І мова йде не тільки про відому трагедію Шекспіра «Ромео і Джульєтта». Зустрічається безліч аналогічних випадків, де закохані йдуть в інший світ разом. Це красиво, але дуже сумно й трагічно.

Микола другий і його дружина Олександра Федорівна. Їх шлюб був продовженням чистого і справжнього кохання. В ті часи це було рідкістю. Тільки трагічна смерть змогла їх розлучити.

Бонні і Клайд. Їх спільне життя тривало лише два з половиною роки. Пара, яка була грозою Америки, загинула в перестрілці з поліцією. Померли разом, але поховані окремо. Так побажала мати дівчини.

Адольф Гітлер і Єва Браун. Перший сіяв біду і смерть, а вона обожнювала і дбала про нього. Йому було сорок років, а їй лише сімнадцять. Молода дівчина дуже довго чекала, щоб стати дружиною деспотичного політика.

Розписалася пара 29.04.1945, а 30.04.1945 – вони померли. Причина – самогубство.

Принцеса Діана і Доді аль-Файєд. Їх стосунки розвивалися доволі стрімко.

Це була красива справжня любов, як в казці. Їх життя обірвала автокатастрофа. Вони любили один одного і покинули цей світ разом

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Julia
Adblock
detector