Знаменитий танець Патріка Суейзі і його дружини: зворушливо до сліз

Скільки почуттів і любові в цьому танці!

Церемонія World Music Awards в 1994 році стала дуже значущою подією для багатьох знаменитостей. Вона проходила в Монте-Карло, де зібралися зірки та їхні прихильники. Найяскравішим виступом в той день став танець Патріка Суейзі з його коханою дружиною Лізою Німі. Подружжя станцювали під пісню Вітні Х’юстон «All The Man That I Need».

Вони відчули її кожною клітинкою тіла, тому танець вийшов дуже чуттєвим і ніжним. Ні для кого не секрет, що Патрік і Ліза дуже сильно любили один одного протягом 34-х років. Вперше пара зустрілася, коли акторові було всього 18. Дівчина брала у нього уроки танців, які незабаром переросли в неймовірну пристрасть і справжню любов.

На момент цього виступу на церемонії World Music Awards Патрік Суейзі був на піку популярності після виходу фільму «Брудні танці». Швидше за все, саме тому глядачі сприйняли цей номер дуже добре. Чоловік був знаменитий не тільки як талановитий танцюрист, але і як чудовий актор. Ці дві здатності максимально проявилися в цьому танці.

Партнери показали глядачам неймовірну ніжність, вони вклали в танець всю свою любов і пристрасть. Тільки подивіться, як міцно Патрік тримає Лізу, як ніжно він дивиться на неї. У всіх, хто бачив цей номер, йшли мурашки по шкірі. Кожен з глядачів і сам зміг відчути всі ті емоції, які відчувало подружжя.

На жаль, великого Патріка Суейзі вже немає з нами, але пам’ять про нього і його таланти буде жити вічно. Шануйте його пам’ять і подивіться неймовірний танець з його участю! Ми гарантуємо те, що Ви будете дивитися його не відриваючи очей!

Вас зворушив танець зіркового подружжя? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: