Знаменитості, які пішли в кращий світ за останні 5 років

Ще з уроків астрономії ми знаємо, що світло від зірки доходить до нас через тисячі років, тому на небосхилі ми можемо спостерігати зірки, які давним-давно вже згасли. Дивно, але аналогію можна провести і зі знаменитостями. Вони ідуть з життя, а їхня творчість залишається ще з нами довгі роки. Сьогодні ми поговоримо про людей, які продовжують яскраво сяяти, хоча їх з нами вже і не має.

Стівен Хокінг (1942 – 2018)

Це геніальна людина, яка стала відомою на увесь світ через свої відкриття та популяризацією науки. Ще в молодому віці чоловікові поставили діагноз – бічний аміотрофічний склероз і цим захворюванням Стівен боровся все життя. Лікарі дивуються, що Стівену Хокінгу вдалося прожити довше, ніж будь-кому іншому носію цього діагнозу. 

Алан Рікман (1946 – 2016)

Британський актор, один з найталановитіших та найяскравіших. Особливу популярність здобув після ролі Северуса Снейпа в Гаррі Поттері. Прожив артист всього лиш 69 років і пішов з життя через проблеми з підшлунковою залозою.

Девід Боуї (1947 – 2016)

Справжня рок-зірка та легенда у світі музики. Девід випустив свій останній альбом, а через два дні його не стало. Останні півтори роки чоловік боровся з важким захворюванням, і в кінцевому результаті йому відмовила печінка. 

Керрі Фішер (1956 – 2016)

Американська актриса, сценаристка, яка стала відомою завдяки ролі Леї Органи у “Зіркових війнах”. Актриса втратила знепритомніла на борту літака 27 грудня 2016 року, лікарям так і вдалося її врятувати.

Пошепки

Михайло Жванецький (1934 – 2020)

Михайло Жванецький практично до кінця своїх днів продовжував перебувати на сцені. Сатирик у 86-річному віці повідомив, що завершує кар’єру, а через місяць його вже не стало.

Валентин Гафт (1935 – 2020)

Валентин Гафт – відомий російський актор, окрім цього він ще й поет та займався захистом тварин. В 2019 році чоловік переніс інсульт, а через рік пішов з життя. 

Джордж Майкл (1963 – 2016)

Джордж Майкл – відомий британський співак, який постійно одягав на себе маску безтурботної людини, яка любить весело проводити час. Однак після відходу музиканта стало відомо про те, що він займався активною благодійною діяльність, робив пожертви у різноманітні фонди та навіть працював волонтером в притулку для бездомних! 

Шон Коннері (1930 – 2020)

Саме Шон Коннері зіграв популярного на увесь світ агента 007 – Джеймса Бонда. Ще у 2006 році він завершив свою кар’єру, а в останні роки життя страждав від деменції.

Люк Перрі (1966 – 2019)

Легендарний американський актор, який став героєм багатьох серіалів. Шалену популярність принесла йому роль Ділана в серіалі «Беверлі-Хіллз, 90210 ». До останніх днів життя Перрі багато і плідно знімався. В 2019 році чоловіка спіткало два інсульти, які позбавили його життя.

Чи цікавою була для Вас ця стаття?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector