— Знаєш, що твоя жінка пішла у квартиру Мустафи?— сказала сусідська бабуся,— Будь пильним, бо зачастила вона до твого приятеля

– А твоя Галька пішла до Мустафи, я сама бачила на власні очі! – крикнула бабуся. 

– Ох, як йому не пощастило. Ви ж бачили мою жінку, хіба там є за що взятися? Погладшала після пологів. Так що, будь ласка, не вигадуйте казочок, – спокійно відповів чоловік. 

Майже весь вільний час бабуся Валя стежила за родиною Галі та Абдули. Очевидно, що її серіали не були такими цікавими, як сусіди-іноземці. Але ні, вона просто дуже хвилювалася за хлопця. Звикла до нього.

Майже 5 років тому Абдула приїхав до Києва на навчання та орендував у бабусі Валі квартиру. Вона сама мешкала на першому поверсі, а ту, що на другому, вирішила здавати в оренду. Спершу жінка скептично відносилася до хлопця. Однак, він завжди вчасно платив, не галасував. А якщо у бабусі щось зламалося – завжди приходив на допомогу. Наприклад, міг кран полагодити чи дверцята прикрутити. 

– Ой, ну які в тебе руки золоті! – хвалила жінка та в знак подяки готувала Абдулі смачний український борщик з пампушками. 

А потім вирішив відкрити невелику будку з другом Мустафою, де продавали каву з шаурмою та інші східні ласощі. І поступово розширили бізнес до ресторанів. Згодом вирішив викупити у бабусі квартиру, адже звик до району. 

Через місяць зустрів Галину – красива білявка, струнка фігура, мила посмішка. На рік стосунків зробив пропозицію, правда, весілля зіграли за всіма східними традиціями. Дівчина знала, який у чоловіка норовливий характер. Він забороняв їй одягати короткі плаття чи спідниці, вимагав зав’язувати волосся у косу чи ховати під хустину. 

Тоді Галинка забула про гучні дискотеки, зустрічі з подругами. Абдула шалено ревнував жінку до кожного зустрічного. А потім у них з’явилася донька – Аміра. Після пологів дівчина набрала майже 20 кілограмів, виходила на вулицю хіба щоб з донечкою погуляти чи у магазин продукти купити. 

Декілька разів на рік Абдула їздив до батьків у Каїр, а дружину з донькою залишав в Україні.

– Ви, бабусю, пильнуйте моїх дівчаток, – жартома сказав хлопець.

Але пані Валя сприйняла таке прохання серйозно. І тепер щодня виглядала з вікна Галю. 

– Зрадниця, мабуть, до Мустафи побігла розважатися, поки чоловіка вдома нема, – бурмотіла собі під носа Валя.

Дочекалася, поки приїде Абдула.

– Ох, синку, я тобі таке розповім. Твоя Галька рога наставила, поки ти у батьків був. Я бачила, як вона з Мустафою гуляла!

Правда, хлопець тільки голосно розсміявся. 

– Чи то у вас традиції не такі, чи ти просто не розумієш мене? – дивувалася Валя. 

– Пані Валю, ви б краще свій серіал так уважно дивилися, ніж за моєю жінкою.

– А ти піди до Мустафи, сам переконаєшся!

І Абдула так вчинив. Без попередження завітав до друга у гості. На кухні сиділа Галя та щось ретельно записувала у зошит.

– Ну що, як ваш урок сьогодні минув? 

– Твоя дружина вже навчилася говорити, всього так швидко вчиться, вона у тебе молодець, – казав друг. 

Поки Абдула був у батьків, то Галя попросила Мустафу навчити їхньої мови, щоб з родичами розмовляти. 

– Ну що, зраднице моя кохана, ходімо додому? 

Галя косо глянула на нього з-під лоба. Чоловік розсміявся та ніжно поцілував дружину. А пані Валя більше ніколи не пліткувала про молоду родину. 

А як би ви відреагували на таку новину про зраду? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector