Знаєте, чого наші жінки такі нещасні? Бо не вміють жити на свій вік! Звідки взагалі пішла мода на “вічні 18”?

Ніколи не зрозумію, чого жінки самі собі створюють проблеми. От ви колись бачили чоловіка, який переживає через свій вік? Намагається зафарбувати ледь помітну сивину, одягається в речі для підлітків, говорить молодіжними словечками? От і я такого згадати ніяк не можу. А жінки…

От якщо мені 53, то нікуди я від цього вже не дінусь. Хіба що старішою стану через рік-другий. І я цього зовсім не соромлюсь! 

Одяг підбираю собі за віком, макіяж теж стараюсь не робити яскравий. І ніколи не набиваюсь на зайві компліменти. Давайте відверто: у мене вдома стоїть дзеркало. І воно не дасть збрехати, що іноді я виглядаю й на всі 60.

Змінюватися, старіти – природний процес, який чекає всіх без винятку. Це ми ще в школі вчили, якщо не зраджує пам’ять. 

Але є в мене колеги, які думають, що на них час не впливає зовсім.

– Ой, оце ж ходила в магазин недавно, то думала, що й паспорт витягувати доведеться! – жалілася (чи може хвасталась) моя колежанка, якій далеко вже за 45.

– А чого ж не спитали? – уточнила в неї я.

Пошепки

– Наче я знаю! Очі в мене мудрі, – відрубала колега і надула ображено губи.

Не знаю, як це сприймаєте ви, але для мене смішно. Вік видають не “мудрі очі”, а наше тіло. Обвисла шия, втомлене обличчя, старі руки і колекція зморшок на лобі. І казати, що тебе сплутали з 18-річною, коли ти виглядаєш точно на свої роки – не дуже хороша ідея.

Чи не краще було б просто зрозуміти, що час не стоїть на місці, а еліксир безсмертя ще не вигадали?

Не подумайте, що я заздрю. Є жінки, які дійсно виглядають набагато молодше, ніж каже їхній паспорт. Але таких не багато. І вони теж не вічні.

Ми прекрасні у будь-якому віці. Але чогось не у всякому готові себе любити. То хіба ж це не проблема? Пора забувати вже про всі ці методи, типу “як виглядати на 18”.  Пора поважати прожити роки.

А скільки років вам? І чи знаєте ви людей, які соромляться свого віку?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector