Знаєте чому у селах вітаються навіть з незнайомцями? Все просто. А от люди, котрі навчисно ігнорують – роблять помилку

А чи помічали ви, що в українських селах люди вітаються з усіма підряд. Скажу чесно, мене це навіть шокувало. Я зростала в місті та навіть сусідів не всіх знала. Та одного разу ми поїхали до татового друга на дачу і я збагнула – сільські люди зовсім інакші. Нас ніхто не знав, але всі бажали “Доброго дня!”. Саме тому ту поїздку я запам’ятала на все життя. 

Лише подорослішавши я збагнула, що звичай вітатися з незнайомцями – чудовий. Так зовсім сторонні люди демонструють, що бажають нам добра та очікують цього ж у відповідь. Хіба це не прекрасно?

Шкода, що в містах такого немає. Нещодавно сталася зі мною прикра ситуація. Раптом колега перестала зі мною вітатись. Якийсь час я казала їй “Добрий день!”, та вона однаково не відповідала. Я й гадки не мала в чому справа і не знала, як спитати. Цікавилась в інших колег, але й вони не розуміли. Врешті я не витримала і спитала прямо:

 – Що сталось? Ти на щось образилась?

 – Сама подумай! – Сказала вона і пішла геть.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше статей з психології за посиланнямhttps://t.me/+On4TH8CvEjplMjA6

Я й думала увесь цей час. А тоді мене осяяло – ця людина тримає мене в напрузі, вона перетворила мене на рабу, зробила залежною від цих думок. Хіба ж це не маніпуляція? Саме так! 

Пошепки

Люди, котрі свідомо перестають вітатися – прагнуть отримати над вами владу. Вони егоїсти та маніпулятори. Не намагайтесь їм догодити й не думайте виправдовуватись. Вашої провини тут немає. 

Врешті для колеги все закінчилось не дуже добре. Вона почала ігнорувати ще одну жінку у нашому офісі. Усі в колективі почали її зневажати, наш керівник це помітив і звільнив цю жінку.

Мені її навіть шкода було. Та я отримала дуже корисний урок – вітатися – це чудова звичка. Не скупіться на емоції, додайте ще й посмішку. Для вас це дрібниця, а для іншого – гарний настрій на цілісінький день!

А що ви думаєте про людей, котрі не вітаються?

Більше цікавих та корисних статей з психології шукайте тут – https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector