Знаєте, хто насправді любить?

Потрібно вміти розпізнавати людей, які дійсно щиро вас кохають. Будь-яке слово повинне бути закріплене дією. Кохає не той, хто постійно називає вас “киця”, “сонечко”, а той хто постійно проявляє турботу про тебе. Судити варто лише за вчинками. Чоловіки знають, що жінки хочуть від них чути, і вміло цим користуються, але дійсно робити щось для вас готові одиниці.

Кохана людина не дозволить тобі взимку піти без шапки, зустріне тебе ввечері з роботи, обов’язково приїде на твоє прохання, якщо ти почуваєш себе погано. Така людина буде цінувати кожну хвилину, яку проводить поруч з тобою, намагатиметься більше тебе обіймати, цілувати, в твоїх очах вона буде бачити цілий світ. Яка ціна слів “я тебе кохаю”, якщо промовляючи їх, чоловік думає про іншу.

Твій чоловік буде поруч з тобою навіть тоді, коли в нього буде багато інших справ. Він розуміє, що потрібен тобі, і переживає за твоє становище.  Чекай на того чоловіка, який не лягає спати до тих пір, поки ти не прийдеш додому і не напишеш. Ти будеш знайома з усіма його друзями і йому не буде соромно проявляти свої почуття на людях. 

Він буде пам’ятати вашу першу зустріч і цінитиме ваші спільні спогади. Він знатиме твій улюблений колір та жанр фільмів. Даруватиме квіти, які вам подобаються найбільше, пропустить зустріч з друзями, щоб провести вечір з тобою. Той, хто ніколи не зрадить і не відпустить. Чоловік буде прагнути постійно тебе захищати, адже ваше щастя та спокій для нього найважливіші. Тож якщо він помітив, що тебе хтось засмутив, обов’язково на це відреагує.

З правильним чоловіком ти зрозумієш, що дійсно красива і ти припиниш постійно шукати в дзеркалі свої недоліки. Для нього ти будеш цілим Всесвітом, тому цей чоловік буде цінити тебе. Він розуміє, що завоювати жінку є не найважчим, значно складніше – змусити жінку хотіти бути поруч з собою і надалі.

Робіть висновки.

Чи зустріли Ви таку людину?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector