Знаю 2 способи, які допоможуть видалити навіть застарілий клей та наліпки з поверхні. Перевірено роками і вам раджу спробувати!

Нещодавно купила гарний набір келихів для вина. Все чудово, крім одного моменту – залишки клею від етикетки. 

Спершу терла губкою та засобом для миття посуду, шкребком. Але клей наче намертво приліпився до стінок келихів. Тим паче, це ж скло, його легко розбити чи пошкодити, якщо надто сильно терти. 

Мало того, клей після води став таким грубим, залишив розводи. Це взагалі псувало весь вигляд келихів і було соромно подавати їх до столу. 

Але моя свекруха підказала дуже дієві та прості методи. Я спробувала і не повірила – клей та наліпки вмить відпали, наче самі трималися на Божому слові. 

Спосіб 1 – фен:

Пошепки

Тут все просто – нагріваєте феном ту ділянку, на якій є наліпка. Буквально 10 секунд потримати і потім легко здерти етикетку. Клей тоді починає “плавитися” і вже не так міцно тримається на келихах. А залишки можна прибрати звичайною серветкою. 

Спосіб 2 – олія чи масло: 

Нанесіть будь-яку олію на ватний диск та потріть місце декілька секунд. А потім залиште диск ще на 10-15 хвилин. Олія пом’якшує структуру клею та його потім можна забрати за допомогою води. Просто ретельно промийте склянку чи іншу поверхню під протічною водою. 

Ось такі непрості та дешеві методи мені допомогли. Тепер тільки так забираю наліпки та скотч з поверхні.

А як Ви боретеся з такою проблемою? Які методи знаєте? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector