Знаючи цей секрет можна швидко, дешево і без зусиль прочистити засмічені труби

Часом труби засмічуються у зовсім невдалий момент. Так і в мене – це сталось пізно на вечір, коли можливості придбати спеціальний засіб для прочищення не було.

Тоді я почав шукати підказки в мережі. І виявилось, звільнити від засмічення стік можна використовуючи звичайні засоби, які є в кожному домі. 

А один метод сподобався мені найбільше, адже не потребує жодних затрат та надмірних зусиль.

Етапи очищення:

1. Спочатку необхідно підготувати раковину. Забрати зайвий посуд, залишки їжі та сміття. Якщо є решіточка, фільтр чи пробка – її необхідно зняти.

https://xitrosti.com/

2.  Далі слід скип’ятити 1, 5 літри води й залити окріп в злив. Не переймайтеся, це не зашкодить трубам, вони розраховані на високі температури. Разом із водою в отвір засипаємо 130 грамів звичайної столової харчової соди. Ви відразу побачите реакцію. Потім залиште все так на 5-7 хвилин.

Пошепки

https://xitrosti.com/

 

3. Після цього заливаємо в отвір звичайний оцет – 230 мл. Ви знову почуєте шипіння через реакцію. Знову залишаємо на 2-3 хвилини, а потім заливаємо ще літр окропу.

https://xitrosti.com/

Ефект від цієї процедури помітний відразу. А знаючи цей простий рецепт ви зможете зекономити  чималі гроші, які витрачаєте на магазинні засоби.

А як ви прочищаєте засмічені труби? Поділіться рецептами?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector