– Зніми цю сукню! На кого ти схожа? Що на трасу йдеш? – Багато років я жила у в’язниці, а тоді наважилась на крок

До шлюбу я була абсолютно щасливою людиною. Навчалась, планувала майбутнє. Завжди мала шалений успіх у чоловіків, завдяки доволі яскравій зовнішності, яку ніколи не приховувала. Могла дозволити собі будь-який одяг – коротку спідничку, декольте. Навіть трохи підробляла моделлю для великого магазину спідньої білизни.

До слова, саме так я й познайомилась з Ігорем. Він побачив моє фото на банері і випитав у продавчині, хто я. Згодом знайшов мене і запросив на побачення.

 – Ти дівчина з моїх снів! – погодьтесь, кожна мріє почути такі слова.

Як гарно він залицявся. Досить заможний бізнесмен на гарній автівці з величезним букетом троянд – він не міг не вразити дівчину. Ми почали зустрічатись. А згодом я погодилась стати його дружиною. Але тоді й казка закінчилась.

 – Моя дружина не буде так вдягатись. Запам’ятай – твої принади лише для мене. Іншим чоловікам ти не маєш подобатись.

Спочатку я намагалась це зрозуміти. Та згодом Ігор заборонив мені фарбувати волосся й наносити макіяж. А одного разу, поки я пішла в магазин – викинув у сміття мій одяг. Той, який він вважав надто відвертим.

– Зніми цю сукню! На кого ти схожа? Що на трасу йдеш? – чула я.

Та далі було гірше. Я закінчила університет і знайшла роботу. Вирішила, що нарешті щось зміниться в моєму життя. Але у другий робочий день Ігор завітав у мій офіс. І в присутності усіх колег зчинив скандал:

 – Збирайся, ти тут не працюватимеш!

 – Чому? Перестань!

 – Ти приховала від мене, що тут так багато чоловіків.

 – Але ж я хочу працювати!

Пошепки

 – Тобі що грошей бракує? Інші жінки були б щасливі мати таке життя, а ти собі шукаєш пригоди!

Чоловік пояснював, що щасливе сімейне життя неможливе, якщо жінка не слухає свого партнера. Ще вимагав, аби я народила. Та я потайки почала пити таблетки для контрацепції. Одного разу він їх знайшов і оскаженів.

 – Я всім розкажу, яка ти! Ніхто й не гляне на тебе!

 – Але ж це неправда!

 – І кому повірять – поважному бізнесмену чи дівці, яка повелась на гроші.

Неодноразово я хотіла втекти. Але не знала як. А потім почалась війна. І я вирішила – краще загинути на фронті, ніж жити з монстром. Потайки я пішла у військкомат. В юності я займалась спортом, ще й відвідувала тир. Я була потрібна у війську. Коли все вирішилось – повідомила Ігорю:

 – Завтра я їду на навчання, а згодом на фронт.

 – Що? Хто тобі дозволить?

 – Вибору вже немає. 

Він лютував і кричав. А я поїхала. І неймовірно щаслива. Армія дала мені сили повірити в себе. Це наче моя психотерапія. Зрозуміти, що я сильна і не маю нікого терпіти. Я вже подала на розлучення. І, до слова, маю чудові стосунки з військовим.

А все це пишу, аби інші дівчата зрозуміли – ніколи не треба захоплюватися чоловіками, які обіцяють золоті гори. Це може бути страшна пастка, з якої втекти зовсім не просто.

А ви як гадаєте, чи має право чоловік вказувати, як вдягатися і жити? І чи варто це терпіти заради грошей?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector