Знову жахлива звістка! Ще одна дружина не дочекається коханого! Під Мар’їнкою загинув 31-річний Юрій Антоненко з Ірпеня

І знову болісна звістка на Київщині. У важких боях під Мар’їнкою загинув 31-річний воїн Юрій Антоненко з Ірпеня. Вдома його вже ніколи не дочекаються любляча дружина та сестра. Про жахливу втрату повідомив міський голова Олександр Маркушин.

“Новий день, нова жахлива, болюча звістка – у запеклих боях за Мар’їнку загинув 31-річний захисник України з Ірпеня Юрій Антоненко”, – написав очільник міста Ірпінь.

Відомо, що Юрій родом з Кіровоградщини. В молодому віці вирішив переїхати до Києва. Згодом в столиці зустрів дівчину, закохався та одружився. Молоді оселилися в Ірпені. У лютому 2023 року Антоненко долучився до Збройних сил України. Став командиром аеромобільного відділення.

Був командиром аеромобільного відділення: на фронті загинув військовий із Київщини Юрій Антоненко. Фото

Пошепки

Минуло кілька місяців і Юрій дістав поранення на Мар’їнському напрямку. Потрапив до госпіталю. Після лікування і реабілітації військового відправили на навчання до Великої Британії, а згодом і до Польщі. Здобувши цінні знання та досвід Антоненко повернувся до Мар’їнки.

“16 грудня, у запеклих боях за населений пункт наш воїн загинув внаслідок удару ворожої артилерії. У Юрія залишились дружина та сестра. Побратими згадують про нього як хороброго, відповідального воїна та вірного друга. Таким його запам’ятає й Ірпінська громада”, – написав Маркушин.

Наразі вже повідомили, що Юрія Антоненка з усіма почестями поховають на Алеї пам’яті захисників України в Ірпені.

Світла пам’ять Герою! Щирі співчуття рідним!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector