Зняти біль в шиї: 8 вправ, які врятують від застою лімфи через сидячий спосіб життя

Якщо ви довго сидите за комп’ютером, висунувши голову вперед, або опускаєте її, дивлячись в смартфон, м’язам шиї доводиться не легко. Постійна напруга викликає скутість і біль.

Ми підготували вправи  для розтяжки і зміцнення шиї, плечей та спини, які знімуть хворобливі відчуття і допоможуть уникнути їх в майбутньому.

Шия і плечі

Часто сидяча робота та малорухливий спосіб життя можуть спричинити напруження в шиї та плечах. Інколи це навіть може спричинити погіршення зору та частих головних болів. Виконуючи декілька вправ в день, можна уникнути цих неприємностей. 

Розтяжка шиї та плечового пояса

Станьте біля стіни та однією рукою зіпріться об одвірок. Голову потрібно опустити та тягнутися обличчя до протилежного плеча. Виконати 10 повторів на кожну сторону. 

Полегшення болю і зняття напруги. Станьте рівно до стіни так, щоб п’яти знаходилися на 10 см від неї. Плечі мають залишатися на місці, а руки піднімайте вгору. Повторіть 10 разів. 

Зап’ястя

Найчастіше проблеми з зап’ястям проявляються частими болями або онімінням. Вони з’являються через неправильного положення рук під час користування комп’ютерною мишкою або частим використанням смартфонів. 

Підготуйте 2 кульки для рук або кистьовий еспандер.Перебирайте кульки або здавлюйте еспандер протягом робочого дня. Ця зарядка між роботою вбереже від запалення суглобів.

  • Розминка для кисті. Необхідно обхопити зап’ястя та виконувати повороти в різні сторони витягнутою рукою. 
  • Розтяжка пальців. Візьміть вказівним пальцем лівої руки палець на правій і потягніть. Таку вправу потрібно повторити на усі пальці. 

Поперек і сідниці

Біль в попереку з’являється не лише у літніх людей. Сидіння протягом кількох годин підряд може спровокувати затискання сідничного нерва, що проявляється болем. Також сидячий спосіб життя є передумовою створення целюліту на стегнах. 

Щоб уникнути дефектів шкіри, достатньо виконувати прості вправи на розтяжку. 

Вправа для офісу. Сядьте на край стільця та витягніть ногу вперед. Виконуйте повільні нахили. Ви не повинні відчувати дискомфорту. Зробіть 5-10 повторів і виконайте це ж вправу на іншій нозі.

Якщо поперек прихопило вдома. 

Ляжте на спину, а під голову покладіть подушку або згорнутий рушник. Потрібно зігнути праву ногу, а під неї покласти ліву так, як зображено на малюнку. Руками обхопіть стегно та злегка потягніть його на себе. Залиштеся в такому положення 20 секунд. Зробіть по 2 повтори на кожну ногу.

Вас часто турбує біль в шиї та спині?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: