«Зовнішність Софії Ротару втрачається»: народна артистка розчарувала виходом у світ в безглуздому вбранні

70-річна Софія Ротару завжди була еталоном краси і вишуканості. Її вбрання викликали захоплення і багато жінок хотіли одягатися так само. Однак останнім часом смак почав підводити артистку. Її останній вихід на сцену викликав масу питань у стилістів і розчарування деяких шанувальників.

Софія Ротару в числі багатьох зірок шоу-бізнесу виступила на фестивалі «Білі ночі». Стиліст-іміджмейкер Леся Андрєєва розкритикувала образ співачки, назвавши її наряд «перевантаженим».

«Образ Софії Ротару сильно перевантажений. Особливо впадає в очі її плаття-туніка: на тлі яскравого геометричного принта, який зможе витримати не кожен, зовнішність Софії Ротару втрачається «. До того ж, на її думку, в її платті занадто багато деталей у вигляді драпірування і асиметричного краю.

Стилісту не сподобалися і занадто прості штани артистки, що не поєднуються з таким активним верхом. Серед коментаторів Ротару знайшлися і ті, які підтримали думку стиліста, але все ж більшість шанувальників вирішили, що співачка чудово виглядає в будь-якому образі і не знайшли нічого кримінального в її вбранні.

А вам сподобався сценічний костюм Софії Ротару?

Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: