Зовсім дружина жити мені не дає. На старості таке вигадала, мабуть розлучатися доведеться

Мені 60 років. Я вже давно мріяв, що діти виростуть, влаштують своє життя і я нарешті зможу спокійно собі жити. Саме тому я збудував хату на околиці міста, засадив садок, поставив альтанку. Ну чим не рай? Та дружині це не до вподоби. 

Цьогоріч життя наше змінилося. Молодша донька вийшла заміж. Тепер вона живе у Тернополі з чоловіком. Старший син вже шість років у Польщі, має там роботу і сім’ю. У нас двійко онуків. Бачимо їх рідко, та радіємо, що все в них добре. 

Цьогоріч я нарешті вийшов на пенсію. Скажу чесно, дуже про це мріяв. Багато років я працював на шкідливому виробництві, тож отримую гарну виплату. Дружина вийшла на пенсію ще сім років тому, пішла по вислузі, я не був проти. І ось нарешті, коли настав час насолоджуватися життя, моя дружина заявила:

 – Слухай, продамо дім і поїдемо подорожувати. 

 – А жити де будемо?

 – Купимо маленьку квартиру в місті.

 – Але я так мріяв про садок і власний двір. Та й звик вже тут.

Пошепки

 – Невже тобі не хочеться свят побачити? Життя ж одне?

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Врешті ми через це посварилися. Згодом я вмовив її поїхати в тур Європою, розвіятись, думав заспокоїться. Але де там. Не встигли ми повернутися, як вона вже почала наступну подорож планувати. А тоді ще й записала нас обох на танці. В мене спина болить, а я мушу силувати себе щоразу. 

 – Послухай, я спокою хочу! Не можу так!

 – То що, тоді розлучаємось? Зрозумій, через років десять ми вже не зможемо жити на повну, ти пошкодуєш, що сидів дома.

Я не знаю, як бути. Порадьте мені. Невже я не зможу жити з дружиною?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector