Зовиця пролежала в стаціонарі 3 тижні, ледве відкачали. А коли її виписали, то вдома чекав “сюрприз”

Розкажу вам непросту історію свого брата. Мій Олег прожив у шлюбі з Наталкою 16 років. Народились у них дві донечки. 

Жили як всі, без великої розкоші і не бідували. Їхні батьки були родом зі села, тому помагали хіба що домашніми продуктами. Чи дітей забирали на літо.

Брат заробляв середньо. У місті, то відчутно ще й з дітьми. Він ходив на якусь роботу з 9 до 6, і його все влаштовувало. Тому його Наталка довго у декреті не сиділа. Віддала дітей у садок якомога раніше. 

Олег ніколи за грошима не гнався. Ніби й дітей на ноги ставити не треба. Пʼять днів працює, два відпочиває. Звичайно за таке заплатять небагато. Тому Наталка на всьому економила.

Минув час і таке ставлення до заробітку їй надоїло. Хотілося кращого життя собі та дітям. Тому і працювала більше. А вдома старалася бути гарною господинею і мамою.

У них вдома завжди була чистота, порядок, холодильник повен свіжої їжі. Дівчатка завжди зачесані, гарно одягнені, а біля них і чоловік не залишався без уваги. 

А потім сталося страшне. 

Наталка злягла в лікарню, ледве врятували. Провела вона там три тижні. 

А коли її виписали і вона поїхала додому, то мій брат заявив, що йде від неї.

Коли я це почула, то навіть не знала, що сказати. Я була шокована. Важко уявити, що пережила тоді Наталя. Вона так багато старалася для своєї сімʼї, а її в один момент проміняли на якусь молодуху.

Я навіть не могла підібрати слів, щоб якось її підтримати. Як взагалі так сталося, що чоловік перестав її цінувати? Такі, як Наталка – на вагу золота! 

Щей лишив її після тяжкого лікування. 

Пошепки

– Добре, я дам згоду на розлучення! – спокійно відповіла Олегу дружина. – Я піду!

Він тоді зрадів, що все так легко минуло. Але помітив, що Наталка збирала лише свої речі.

– А чому ти дитяче не пакуєш?

– Я залишаюся мамою своїм донечкам, але вони житимуть з тобою! 

Олег не розумів чи радіти йому, чи плакати.

Наталка пояснила дітям, що все добре, вона часто з ними гулятиме. Так і вийшло. Кілька разів на тиждень вона брала дівчаток на прогулянки після школи, а на вихідні забирає їх з собою.

Минуло три місяці як Олег живе з дітьми і своєю новою пасією. 

Якось він розповів мені, що йому важко, бо його Лариса нічого не робить, він і готує і прибирає і уроки з дітьми вчить. 

Але коли я бачу Наталку, то очам не вірю. Вона і до того була красивою, а тепер зовсім розцвіла. Каже, що повертатися до Олега не збирається.

Через її вчинок наша родина з нею не хоче спілкуватися, всі її засудили, що лишила дітей без мами. 

Мені шкода племінниць! Але вони вже дорослі люди і їм за це відповідати. Просто дивлячись на них, я ніколи не могла подумати, що їхня доля так складеться.

Як думаєте Наталка вчинила правильно?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector