Зовиця звинуватила мою дочку в крадіжці пластиліну. Це сталося, коли ми з невісткою (я і вона) поїхали отримувати закордонні паспорти

З братом стосунки і нас погіршилися через його дружину. Спершу ніби все добре, часто навідували один одного, зідзвонювалися, всі свята – з батьками за одним столом. Мого брата підвищили на роботі, він став директором на фірмі і значно підвищив про себе думку. Гроші вплинули на цих людей, вони стали дуже зверхніми, менше спілкувалися, задирали ніс з будь-якого приводу. Вона дуже змінилася стосовно мене. Я не звертала уваги на її зарозумілість, ми так само тепло спілкувалися з братом. Але потім сталося те, чого ніхто не очікував.

Моїй племінниці і моїй донечці по 10 років, його дружина – моєї дочки хрещена мати. Не дивлячись на те, що вона хрещена, вона звинуватила мою дочку в крадіжці пластиліну. Це сталося, коли ми з невісткою (я і вона) поїхали отримувати закордонні паспорти на наших дітей разом з ними. Дітям було по 8 років, племінниця принесла пластилін один шматочок і поділилася з моєю донькою, вони гралися, ліпили. Моя дочка поклала один маленький шматочок в кишеню, бо заважав, а іншим гралася. Коли вже ми розходилися по домівках, моя дочка віддала з кишені інший шматочок племінниці. Потім я дізнаюся від брата, що його дружина сказала, що моя дочка вкрала пластилін. Потім далі вона почала розповідати йому, що моя дитина і раніше крала у них іграшки. При зустрічі вона сказала моїй дитині, що вона злодійка.

Після цього ми всі дуже сильно посварилися, я захищала свою дитину. Брат мені не вірив, сказав: «Мені не потрібні твої виправдання». Я водила доньку до психолога, робили тести. Психолог каже, що по тестах вона не крала. У мене багато подруг з дітьми, ми ходимо в гості, і ніхто не говорив, що вона щось вкрала. Нас завжди раді бачити. Уже минуло три роки. Брат хоче, щоб я з його дружиною помирилася, а я не можу її зрозуміти й пробачити. Хрещені так не вчиняють. Вона до мене кроків до примирення не робить, а брату говорить, що я повинна першою йти до неї мириться. Я про них поганого слова не говорила ніколи, я їх люблю. Я бачити її більше не хочу.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector