– А це ще що таке? – здивувалась я, коли побачила нову сорочку в шафі чоловіка

Я проживаю разом зі своїм чоловіком вже 10 років. У нас просторий будинок. Зараз я у декреті, тому весь свій час проводжу дома. Сьогодні я вирішила зробити порядок в шафі. Серед всіх чоловікових речей я побачила нову сорочку. Я добре пам’ятала, що не дарувала її чоловікові. Саша якраз пив каву і я вирішила запитатися його: “Звідки у тебе ця сорочка?”. Він промовчав і сказав, що дуже поспішає.

Чоловік жодного разу не купував собі сорочки самостійно. Це завжди була моя турбота. Така реакція чоловіка викликала у мене бурю емоцій. Весь день я тільки те й робила, що думала про це.

Моя свекруха вже давно говорила мені, щоб я собою займалася якось більше. Купувала мені гарні сукні та аксесуари. Три місяці тому я народила третю дитину. Наш старший син був у підлітковому віці, а молодша дочка тільки пішла у перший клас. Чесно кажучи, я реально була стомлена і часу на себе завжди бракувало.

Мій чоловік ніколи не користувався надмірною увагою жінок. У нас завжди були теплі стосунки. Я жодного разу не думала про те, що від нього можна очікувати чогось поганого, наприклад, зради. Він з тих людей, кого називають неприємним словом зануда. Він скромний і розумний айтішник. Характер у нього був сильний, чоловічий, він добре ставився до дітей, завжди намагався вкладати в них правильні життєві цінності.

Декілька років тому, мій чоловік відкрив свій офіс і наші справи пішли вгору. Ми придбали власний будинок. Олександр почав їздити на елітному авто. З того періоду мені почали надходити різні чутки. Я завжди абстрагувалася від почутого. Але буквально місяць тому, сама побачила в його машині молоду дівчину.

Пошепки

Вона мене не помітила, бо я стояла за пишним кущем і спостерігала за нею крізь листя. Потім побачила як мій чоловік виходить з чужого під’їзду. Ввечері, я розповіла йому, що моя знайома бачила його з чужою жінкою. Він спокійно відповів, що це юрист по роботі. Я повторювала собі в думках, що навіть якщо щось і є між ними, то це не серйозно і скоро все закінчиться.

А сьогодні в його шафі з’явилася нова сорочка. Що мені робити? Я не хотіла більше мовчати. Після того, як він прийшов з роботи я знову підняла цю тему. Він признався мені, що вже давно кохає іншу жінку. Оскільки у нас недавно з’явилася дитина, я запиталася: “Як довго це все триває?”

Відповідь мене приголомшила. Їх роман триває вже три роки. І це ще не все. Вона народила йому дитину. Він сказав, що йде від мене, але дітям завжди буде фінансово допомагати.

Я не знаю, що робити в такій ситуації. Мій чоловік вже все для себе вирішив, його не втримати. Тільки як я тепер буду жити з трьома дітьми? Я просто не буду мати часу влаштувати своє життя!

Ось так, в один момент найрідніша людина стає для тебе чужою.

Що б ви порадили нашій героїні?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Lida
Adblock
detector