Зранку я прокинулась і збагнула – зі мною щось не те. Все, час змінювати життя

Я прокинулась і зрозуміла, що знову проспала. Уявила, яким буде цей день – і збагнула, що не про таке життя я мріяла. Крім того, усі ці інстаграмні дівчата, які світяться красою, щодня працюють над самовдосконаленням, мають надзвичайний вигляд. Ще й встигають заробляти гроші мати ідеальну сім’ю.

Все я стану такою, ідеальною жінкою. Я на це заслуговую. Коли почну? Сьогодні ж!

Ранок. Я зробила усім корисні сніданки. Чоловік плювався, але їв, діти мовчки втекли. Далі я відправила усіх на роботу і до школи. Зробила зарядку, поприбирала в оселі, перебрала прання, поїхала на ринок, аби придбати натуральні продукти для вечері. Також пішла на каву і в магазин одягу. Приміряла різні наряди й обрала вишукану сукню.

Пошепки

Обід. Приготувала корисний обід і відвезла чоловікові. Він чомусь не зрадів, хоча подякував. Я вирушила на тренування, пофотографувалась перед дзеркалом в залі, а тоді ще встигла на масаж. На зворотному шляху випила каву в парку, насолодилась природою.

Вечеря. Повернулась додому та заходилась готувати вечерю. Також спекла чудовий яблучний пиріг і сфотографувала його для соцмереж. Далі я причепурилась, вдягнула гарну сукню. Ми повечеряли, я поприбирала й пішла допомагати дітям із домашньою роботою. Нарешті вирішила з чоловіком подивитись кіно.

Я відчула себе жінкою. Та потім увімкнула телефон. А там сотня повідомлень. Усі вони були з роботи, мене шукав начальник і колеги. Я спробувала пояснити, що хочу змінити своє життя. Та мені пригрозили звільненням. Тоді я збагнула, що не зможу оплачувати зал, масаж, якщо покину роботу. До того ж чоловік не в захваті від усіх цих змін, а діти потайки їдять печиво, бо ж голодні.

Ну і як після цього бути справжньою жінкою? Може ті леді з соцмереж знають якийсь секрет?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector