Зробіть свій душ блискучим за допомогою цього простого домашнього трюку

Останнім часом все більшої популярності набирають душові кабіни. Вони надають ванній кімнаті сучасного вигляду і можуть бути значно компактнішими за розлогу ванну. Коли дивишся на фото, то одразу хочеться й собі таке диво у ванну кімнату.  

Правда, душова кабіна має й власні недоліки. Очистити душ є нелегким завданням, оскільки мильні розводи та плями присутні і на склі, і на плитці. Крани часто вкриті накипом, загалом, якщо не приділяти душовій кабіні достатньо часу, то вона буде створювати вигляд брудної ванної кімнати. 

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами рецептом суміші, яка змінить цю ситуацію і ваш душ буде завжди сяяти чистотою. 

Для приготування цьому засобі вам потрібні наступні інгредієнти:

  • 1 чашка рідкого мила
  • 1 чашка теплого оцту
  • лійка
  • пляшка з розпилювачем
  • губка

Процес приготування: 

Потрібно влити оцет на плиту та нагріти на маленькому вогні. Оцет повинен бути теплим, щоб ви могли занурити в нього палець. 

Потім в банку з розпилювачем потрібно перелити теплий оцет та рідке мило. Все збовтати та розпилити на брудну поверхню.

Після цього візьміть гумку й ретельно протріть цю ділянку. Варто бути обережними зі силіконовими швами, щоб не пошкодити їх. 

Дайте розпилювачу близько 30 хвилин до ополіскування холодною водою. Бруд просто зникне на ваших очах. Також ви можете використовувати засіб для інших предметів у ванній кімнаті. Не бійтеся запаху оцту, адже він повністю випарується. 

Ось ця мильна суміш замінить агресивні засоби! 

Як часто Ви миєте душову кабіну?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector