«Зробив добро – відійди на безпечну відстань, щоб ударною хвилею подяки не зачепило »- 8 золотих правил спілкування

Стосунки між людьми — складна річ, вони можуть окриляти й дарувати відчуття кохання, а можуть завдати неймовірного болю, та ранити гірше вогнепальної зброї. Щоб не стикатися з проблемами, потрібно дотримуватися певних правил спілкування.

Розглянемо 8 золотих правил спілкування:

Не тримайте образ, в наш час це надто дорого

Прощення необхідне не вашому кривднику, а вам! Скільки болю ви собі завдаєте, тримаючи зліть та образу на інших, відпустіть весь негатив та очистьте свою душу. 

Не ображайтеся на дітей, коли вони вас не розуміють.  

Ви пройшли довгий життєвий шлях, щоб зрозуміти істинну. Між вами прірва в роки, проблема батьків та дітей є вічною, тому не варто ображатися на власних дітей. Вони не винні в тому, що ви народилися в різний період, просто підтримуйте їх. 

Робіть добро і не чекайте нічого у відповідь.

Постійні вимоги та очікування стосовно інших призводять до розчарувань та розбитих сердець. Робіть те, що говорить вам серце, але не чекайте, що усі будуть чинити добро у відповідь. Коли ви зрозумієте цю істину, то зможете реалістичніше дивитися на людей. 

«Благословен той, хто нічого не чекає, тому що він ніколи не буде розчарований» (О.Попов).

Не критикуйте!

«Критика марна, бо вона змушує людину оборонятися і, як правило, людина прагне виправдати себе. Критика небезпечна тому, що вона зачіпає почуття власної гідності і викликає образу »(Д. Карнегі).

Не сперечайтеся.

Кожен в кінці сварки все одно залишиться при своїй думці, а ви лише погіршите свої стосунки та зіпсуєте собі нерви. 

«У світі існує тільки один спосіб перемогти в суперечці – це ухилитися від неї» (Д. Карнегі).

Не розповідайте про своє минуле людям, які вас про це не просили.  

Не намагайтеся комусь постійно щось довести та розповісти, адже навіть нав’язування кохання є прихованою агресією. 

Оцінюючи поведінку іншої людини, постарайтеся взяти до уваги ситуацію та обставини.

Інколи у нас може скластися надто суб’єктивна думка про когось, ми оцінюємо ситуацію лише зі свого погляду, що є неправильним. Часто собі ми пробачаємо певні погрішності та неправильні вчинки, і інших людей оцінюємо лише з тої ситуації, яка завдала нам болю чи неприємностей. Не робіть поспішні висновки про інших.

Не вимагайте і не чекайте від інших схожості з вами.

У світі насправді є величезна кількість людей, кожен зі своїми бажаннями, думками та мріями. Ми всі — індивідуальності, тому це дивно рівнятися на когось, або ж дивуватися іншим поглядам, думкам, цінностям. Не нав’язуйте свій світогляд іншим, а сприймайте людей такими, як вони є. 

Чи згодні Ви з написаним?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: