Дружина попросила зробити ремонт в дворовому туалеті, а я зробив в ньому справжній Євроремонт. Ділюсь своїми результатами!

Дачу ми побудували ще 10 років назад. Часто туди приїжджаємо, у дружини там грядки й клумби. Все було добре, от тільки ніяк руки не доходили зробити нормальний туалет. Наш стояв надворі, і в принципі там ми вирішили його і залишити. Це ж дача, як-не-як, а не будинок.

Я почав шукати в інтернеті, як можна переробити вуличний туалет, але мені нічого не подобалось. Тому я взявся за роботу, включивши фантазію.

Звісно, деякі неточності у мене були, але я не будівельник, це мою перша робота, тому я собою задоволений. Сусіди тепер теж зиркають на наш новий туалет, мабуть, заздрять!

Спершу я викопав яму глибиною у 3 метри і провів туди каналізаційну трубу.  Поставив каркас туалету з брусків, зміцнивши їх металевими кутниками. Тоді обробив дошками знизу доверху з усіх боків і взявся за дах.

На дах постелив профнастил, це найдешевший матеріал, витримує великі фізичні навантаження, перепади температур. В туалеті зробив віконце і поставив пластикову раму. Вимикач поставив знадвору.

Двері у мене з масиву, але зверху я обробив залізом, щоб дерево не мокло і не гнило.

Перед туалетом залив ще бетонну сходинку, щоб можна було стріпати ноги і не нести бруд всередину.

Внутрішнє оздоблення зроблено з гіпсового тинькування. На одній зі стін є виїмка для полички. Потім там можна складати туалетні приналежності. Потім почав класти на стіни й підлогу керамічну плитку. 

Зробив 2 розетки. Стелю натяжну. Туди вмонтував два точкових світильники та вентиляцію. Не доведеться дихати неприємними запахами.

Пізніше хочу ще простелити доріжку від дому до туалету, щоб не йти по землі. Ось так, доклавши трохи зусиль у мене вийшов євротуалет на вулиці! Думаю так може зробити кожен!

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився з нами читач сторінки “Пошепки”. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними. Напишіть свою історію і команда наших редакторів поділиться нею з іншими читачами. Надсилайте на пошту [email protected]

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Viktoria
Adblock
detector