Зрозумій, він однаково піде від тебе до іншої. Тож поводься гідно

Майже кожна жінка має в житті одного  – найголовнішого чоловіка. Для неї він стає цілим світом. Щоранку вона прокидається з думками про нього і засинає, відчуваючи його тепло.

Їхня перша зустріч незабутня – обережне торкання, запах, з яким не зрівняється ніщо на світі. А далі довгі недоспані ночі, переживання та море, навіть океан любові.

Кожна жінка знає, більшої любові просто бути не може. Згодом вона тримає його руку під час перших кроків, витирає гіркі сльози після падіння, цілує подряпану ніжку.

А потім слухає перший віршик, надзвичайно пишається і навіть не розуміє, що цей образ Зайчика стоятиме перед очима в неї все життя.

Настане день і він піде до школи. Розгубленим поглядом шукатиме тебе у натовпі інших батьків. У нього з’являться нові друзі, він вперше закохається. А тоді прийде і зі сльозами на очах зізнається, що дівчинка, котра так йому подобається обрала іншого.

Пошепки

Згодом буде перший синець, а ще дебютна двійка. І щоразу твоє серце здригатиметься, адже таких переживань ти не відчувала ні через кого.

А потім він поїде, почне шукати власний шлях. Ти завжди будеш поряд, готова прийти на поміч. Намагатимешся не заважати, але так чекатимеш на дзвінок.

І врешті одного дня він повідомить, що знайшов іншу. Дорогесенька, не нервуй, це мало статися рано чи пізно! Підтримай його, не шукай недоліки в цій жінці. Не дивись на неї, як на суперницю, намагаючись постійно доводити, що ти усе робиш краще. Повір, це лише зіпсує твої стосунки з ним. 

Нехай тобі важко, та спробуй полюбити ту жінку, допомагай їй в усьому. Зрозумій, їй також не просто. Та повір, в його серці місця вистачить для вас обох.

Ви згодні, що син в житті матері найважливіша людина?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector