Зустріла мама в Польщі чоловіка й тепер усі гроші йому віддає. Невже це «кохання» їй так очі замилило?

Мій тато помер, декілька років тому. Мама дуже важко пережила втрату, тому перший час мені довелося бути поряд. Однак на той час у мене вже був чоловік і ми чекали на дитину. Відповідно постійно жити з мамою я не могла. Проте вона ніяк не могла мене відпустити. 

Тоді мамина подруга дуже вчасно запропонувала їй поїхати за кордон на роботу. Я вмовила таки погодитись на пропозицію, оскільки це буде для неї певною мірою зміна середовища. Тоді мама поринула думками в поїздку й трохи забула погані спогади. Через кілька місяців у Польщі, вона вже мріяла як зробить собі у квартирі гарний ремонт і буде приймати там онуків. Однак згодом усі плани перевернулись з ніг на голову.

Якось телефонує мені мама і каже:

– Доцю, я зустріла одного дуже доброго чоловіка, він каже, що піклуватиметься про мене — щасливим голосом говорила вона.

– Справді? Тоді я дуже радію за тебе — щиро відповіла я.

– У Томаша є дуже гарний будинок за містом, однак він потребує ремонту. Я вирішила допомогти з його реалізацією, тому зовсім скоро там я житиму.

Пошепки

– Що? Ти робитимеш йому ремонт за свої кошти? А як же твоя квартира в Тернополі? Ти ж хотіла тут усе полагодити, щоб онуків приймати.

– Я передумала. Томаш каже, продавати квартиру в Україні та переїжджати до нього — заявила мама.

– Мамо, а якщо твій Томаш шахрай? Бо щось мені серце підказує, що щось тут не так…

– Дарино, що ти таке кажеш? Хіба мені б сподобався такий? А Томаш лагідна, добросердна та щира людина — переконувала мене вона.

Далі я не стала сперечатись чи сваритись з мамою, адже мені просто хочеться, щоб вона була щаслива. Однак дуже буде боляче, якщо її хтось вирішив ошукати. Я схвильована і не знаю що робити… Як перевірити того Томаша? Чи не придумав він потім підло кинути мою матір? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector