Зверніть увагу на те, як люди ставляться до вас: це відображення того, хто вони насправді

Інколи побачити справжню сутність людини – не легко. І не дивно, адже не всім хочеться виставляти на показ свої щирі наміри, думки чи переживання. Тим більше якщо вони – негативні. Однак людська особливість полягає в тому, що ми акцентуємо свою увагу на тому, що нас хвилює і з чим ми уживаємося самі.

Якщо людина відчуває себе винною, то намагатиметься пред’явити свої звинувачення вам

Слідкувати за поведінкою іншої людини – це чудова можливість розпізнати її внутрішній світ. Адже захисні механізми працюють так, що у ситуаціях, коли людина відчуває свою провину, вона починає ображати та проявляти агресію до інших. Саме в такі моменти усе її нутро вилазить назовні.

Якщо людина звикла обманювати, то буде оточуючих звинувачувати в брехні

Спочатку брехун намагається переконати у своїй чесності та щирості, а якщо це не працює, то йде в напад. У цьому разі він звинувачує свого співрозмовника і наводить таку кількість аргументів, що він справді починає вірити і сумніватися в собі. Можливо, ця людина не хоче використати вас у своїх цілях, але вона підозрює вас у брехні, бо сама постійно обманює. 

Якщо людина зраджує, то буде звинувачувати у цьому вас

Пошепки

Люди дивляться на світ через призму свого досвіду. Наприклад, зрадники дуже ревниві, бо судять інших, опираючись на власну поведінку. Задумайтеся, чи все гаразд у ваших стосунках, якщо партнер постійно сумнівається у вашій вірності і змушує вас це йому доводити. 

Підозри та декори не принесуть нічого хорошого. Вони зводять стосунки до загибелі. Якщо у ваших відносинах ви помічали подібне ставлення, то це ще не означає, що ваш партнер вам зраджує. Можливо, у його свідомості залишилася ця модель поведінки з попередніх взаємин.

Якщо людина невпевнена в собі, то вона змусить оточуючих також відчувати свою неповноцінність

Комплекси і невпевненість в собі змушують людей критикувати і шукати недоліки в інших. Адже простіше вказувати на недосконалість світу, щоб підняти свою самооцінку, ніж почати працювати над собою і вдосконалювати ті аспекти, які тебе не влаштовують.

У мережі розвелося багато хейтерів, які люблять ховати своє обличчя за маскою анонімності. Та не варто реагувати на їхні висловлювання. Зрозумійте, що їхня злість – це прояв нелюбові до себе. Пошкодуйте таких персон і побажайте їм владнати усі невирішені питання із власною самооцінкою. 

Знайте собі ціну і не дозволяйте іншим зазіхати на вашу гідність. 

А ви помічали таку закономірність?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Adblock
detector