Зворушливий лист новонародженого до мами і тата. Всім молодим батькам присвячується!

Британський пологовий будинок опублікував лист новонародженого, який розчулив серця тисячі користувачів Мережі.

« Привіт, мамо й тато, помістіть цей лист якнайдалі від моїх ручок, і не забувайте його читати, коли справи ідуть погано, або ж ви будете відчувати занепад сил. 

Зрозумійте, що не варто чекати від новонародженого малюка чогось надзвичайного, а також не думайте, що ви маєте бути ідеальними батьками. Не стрибайте вище голови одразу.

Прошу Вас зробити мені подарунок – подарувати хоча б 6 тижнів, за які я можу оговтатися, зміцніти, я за цей час трішки підросту, стану передбачливішим. Не стрибайте вище голови в цей період, дайте можливість відновитися своєму організму, розслабитися, можливість прийти в норму після стресу.

Зрозумійте,  мене потрібно годувати тоді, коли я голодний.

В утробі матері я не знав про відчуття голоду, тому мені потрібно ще адаптуватися. До того ж я ще не знаю, пройшли вже 2-3 години від попереднього годування чи ні.

Будь ласка, не забувайте мене обіймати, цілувати, пестити, мені подобаються ваші пісеньки, дотики.

До цього я завжди був поруч з мамою, а зараз зовсім один, тому так хочеться відчувати когось поруч. 

Будь ласка, не ображайтеся на мене, коли я плачу.

Я не хочу завдавати вам клопоту, просто я ще не знаю, як по-іншому вам повідомити, що зі мною не все в порядку. Зачекайте трішки, і я буду плакати значно менше. 

Не забувайте про те, що Вам теж потрібен час, щоб познайомитися зі мною, ви маєте зрозуміти мої потреби, бажання, навчитися розрізняти емоції. Я ж окрема особа, з якою також потрібно встановити контакт. 

Пам’ятайте, я міцніше і витриваліше, ніж ви думаєте, і можу протистояти наслідкам багатьох ваших помилок, які ви допустите, доглядаючи за мною. Поки ви робите так з любові до мене, вони не можуть заподіяти мені шкоду.

Не розчаровуйтеся у мені, якщо вам буде здаватися, що я не ідеальний малюк. 

Мені потрібні здорові і красиві батьки, тому так важливо, щоб ви  продовжували дбати про себе:  харчуйтеся здоровими продуктами, не відмовляйте собі у відпочинку, приділяйте час спорту та відновленню. Зрозумійте, що вам інколи потрібно побути в спокої, щоб набратися сил та терпіння для того, щоб займатися мною. 

І найголовніше – не забувайте один про одного, мені потрібні щасливі батьки, тому кохайте! 

Маленьким і беззахисним я буду не все життя, колись я підросту, і все перевернеться догори дригом, ви знову залишитеся вдвох, тому не забувайте про стосунки.

Насолоджуйтесь мною і собою в ролі молодих батьків – я ніколи більше не буду таким маленьким, як зараз!»

Вам сподобався лист? 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector